Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válogatós vagyok?

Figyelt kérdés
Na hali. 19f önbizalomhianyos. Többen megkérdezték már hogy hogyhogy nem volt még senkim ennyi idősen. Tudom nem vagyok egyedül de akkor is jogos. 😄 A lényeg: Szerinted(!) válogatós vagyok? Általánosban az osztályomból ketten voltak szerelmesek. Negyeidkből egy valaki(nevnapomon o koszontott fel pedig en azt sem tudom mikor van a sajatom xd). Meg felettem még egy valaki. Legjobb baratnojuktol meg csaladtagjaiktol tudtam. Vagy az egesz osztalyuktol xD. Na. Szóval általánosban 4-en voltak szerelmesek belem. Gimiben 1 csaj odajött hozzam (másik osztály egy evfolyam) tobb baratnojevel(osztalyombol) dumalni akart volna. Meg akkor még lett volna egy nagyon nagy lehetosegem mostanaban de azt nem reszleteznem xd. És még neten is kb 5-en osszeakartak volna jonni velem. Ebbol 3 nagyon eroszakosan kb. Megkedveltek es zaklattak mar. Na. Valogatos vagyok szerintetek? Kulsore atlagos vagyok kb. Meg a lanyok is azok voltak kb. Marmint szepek meg aranyosak csinik de nem jottek be. Annyira. Meg magam miatt sem jottem ossze veluk. Koszi elore is ❤❤

2019. nov. 18. 07:54
1 2
 1/14 October15 ***** válasza:
78%
Nem hiszem hogy emberekre értelmezni kellene a válogatósság fogalmát. :D [A szivecskékből ítélve az lehet a baj hogy a pasik jönnek be... XD XD Ne csináld pls.]
2019. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lol. Hat jo. Xddd
2019. nov. 18. 11:21
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Na hali.xD Nem hinném hogy válogatos lennél. Ha jól értelmeztem a szöveget akkor voltak olyanok akiknek tetszettél,de számodra ők nem voltak szimpik vagy hogy írjam xD . Ez nem válogatos. Amúgy ahogy a szöveget elolvastam nem a jött le nekem hogy te önbizalom hiányos vagy ,na mindegy../L
2019. nov. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem is az az érzésem támadt, hogy meleg vagy... A szívecskéktől meg azt gondoltam, mint az 1-es válaszoló, hogy tutira nem lehetsz más csak homi...

Semmi baj ezzel, ne aggódj!

2019. nov. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as a válaszodat!😊
2019. nov. 18. 15:59
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ohh ha csak ennyi lenne a gond... Még az se lenne baj, ha meleg lennél. A valódi probléma az, hogy 19 évesen olyan írásképed van, mint egy 12 éves kislánynak...
2019. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szívesen máskor is xD (am 3as vagyok)
2019. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek nagy elvárásaid, akkor nem sorolnálak a válogatósak közé. Amúgy mit értesz az alatt hogy magad miatt nem jöttél össze velük?
2019. nov. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Fog problema mondjuk ugy. Megoldodott nyilvan. De emiatt nem beszeltem sokat meg ja. Lanyokkal meg inkabb nem. Szoval mind az 5 eloben lehetoseg kozul az osszessel.emiatt nem eltem. Szerelem ide vagy oda reszukrol. Net meg haat...Oszinten... Nem tetszettek igazán. Marmint aranyosak voltak es törődtek velem ami a legfontosabb a belso. Nekik az jo volt. De nem vonzodtam hozzajuk sajnos...annyira mint ok hozzam. Es hat nem tudom. En csak egy aranyos kedves csinos lanyt akarok. Az sem baj ha atlagos. 😄 mindenkiben lehet valamit szeretni^^
2019. nov. 18. 19:27
 10/14 A kérdező kommentje:
Es elnézést kerek mindenkitol aki melegnek remelt engem. Nem vagyok az. Valamint bocsi hogy beszoltam xd. Es azt is sajnalom hogy nekem mar ennyi lehetosegem volt. Nektek meg lehet meg ennyi nem volt.
2019. nov. 18. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!