Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder vagy Randivonal a jobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder vagy Randivonal a jobb párkapcsolat keresés céljából?

Figyelt kérdés
18 L
2019. nov. 18. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik rossz, nekem sehol nem jött ösze.
2019. nov. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Én pl 2 exemmel is itt ismerkedtem meg, pedig olyan kérdéseik voltak mint pl "Miért nem megy a Sims?"

Nem kerestem barátnőt akkor, csak így alakult.

Most hogy jó lenne nagyon valaki, 8000 társkereső oldalon se találnék, fogadni mernék.


20/F

2019. nov. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tinder. Egyszerűen kezelhető és lányként könnyű dolgod lenne.

Csak légy óvatos, sok a dilis fenn :D

2019. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eddig 3 randim volt a badoo segítségével 2 év alatt! Élőben könyebb szerintem, meg ott egyből le esik, hogy milyen is az illető! Online nem fognak komoly kapcsolatok alakulni én így tapasztalom!

22/F

2019. nov. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hogy a kérdésre is kapj választ:

randivonal. de csak akkor ha előfizetős vagy. toronymagasan a legjobb társkereső oldal, nekem anno a legtöbb randi onnan jött össze, pedig vagy 10-en biztos fenn voltam. a tinder egy húspiac, tele buta emberekkel meg olyanokkal akik csak szexkapcsolatot keresnek.

2019. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A randivonalat nem ismerem.

A tinder szerintem megér egy próbát, lányként sok sráccal beszélgethetsz és akár ki is foghatsz egy normálisat, meg aki nem csak megdugni akar. De tény hogy a legtöbb csak azt akarja.


+ Elsőtalálkozást tudom ajánlani, teljesen ingyenes, kultúrált, komolytalanokat szűri

2019. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!