Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudnék ezzel kezdeni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Szóval, az lenne, hogy mindent megértsetek, van egy barátnőm, igazából nem is vagyunk annyira jóban, régebben sokkal többet beszéltünk. Azt kell róla tudni, hogy eléggé szabadlelkű hozzáállása van, már egészen fiatalon elvesztette a szüzességét, és nagyon sokat jár bulikba. És azt mesélte nekem még régebben, hogy az egyik bulin lefeküdt egy palival, gumi nélkül, akiről később kiderült, hogy aids-es.


Itt jön a képbe az a srác aki most tetszik nekem. Na mármost azt kell róla tudni, hogy régebben együtt volt ezzel a sráccal a barátnőm (nem túl hosszú ideig, igazából szerintem csak kihasználta a srácot, mert amúgy a családja elég jómódú), és le is feküdtek, és ez már azután a bizonyos buli után volt.


Nem vagyok teljesen tisztában azzal, hogy akkor most ez azt jelenti-e, hogy a srác is így aids-es lett, vagy nem, mert azt sem tudom, hogy gumival vagy anélkül csinálták, és szerintem ezt bunkóság megkérdezni bármelyiküktől, bár én azt sejtem, hogy anélkül, mert a csaj nem arról híres, hogy használna kotont.


Tehát ezeket számbavéve, mostanában ez a srác elkezdett "udvarolni" nekem, elég sokat beszélünk facebookon, nekem nagyon bejön, és nem az a fajta srác, aki mindenkinek csapja a szelet, tehát tudom is, hogy csak velem beszél. Viszont tegnap rámírt, és azt mondta, hogy bejövök neki, és elmennék-e esetleg randizni vele. Én azt válaszoltam neki, hogy adjon egy pár napot, mert még nem tudtam eldönteni, hogy hogyan érzek.


Nyilván elszeretnék vele menni randizni, mert bejön, de nem vagyok tisztában vele, hogy az, hogy valószínűleg aids-es, milyen változást hozna egy kapcsolatba, és egyáltalán, ti mit tanácsolnátok, és összejönnétek egy ilyen fiúval?


Minden segítséget nagyon szépen köszönök!! Kort is írjatok.

19/L (a fiú 21/F, a barátnőm is 19)



2019. nov. 20. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerj tolle vizsgalati eredmenyt ha nem akarsz szendedni eleted vegeig.
2019. nov. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

az sem biztos, hogy a barátnőd aidses

én elmondanám a csávónak mi a helyzet, joga van tudni

2019. nov. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd ezt el a srácnak és kérj tőle vizsgálati papírt, hogy minden rendben van. ha valóban érdekeld és egészséges, akkor ennyit megcsinálhat, később meg elkerülhet még kellemetlen szitukat.
2019. nov. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mond el a csavonak és menjen el kivizsgáltatni magát. Jobban jár ő is és te is.
2019. nov. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérj vizsgálati papirokat töle. Az AIDS nem játék, életed végéig szeheted a méregdrága gyógyszereket, nagyon erös mellékhatásokkal.

Öszintén szólva annyira rendes nem lehet a srác ha òsszefeküdt egy olyan igénytelen lánnyal mint barátnöd

2019. nov. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem aidses, max hiv pozitiv. Nyugodtan kerj tole vizsgalatot, az o erdeke is, mert a hiv ma mar nagyon jol kezelheto, ha idoben kiderul. Szexelni is lehet, ha megfeleloen kezelve van.

Ha nem akar elmenni vizsgalatra, akkor vagy nem erdekled elegge, vagy fel. De en a helyedben papir nelkul nem fekudnek le vele. Egy randira viszont miert ne mehetnel el?

2019. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De ez amúgy tényleg miből derül ki ?
2019. nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy kígyóuborkát és írd tedd rá a fényképed
2019. nov. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!