Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdemenyezzek nála?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy lány, aki nap mint nap néz engem, és ha nem a szemem sarkából nézek felé, ergo ránézek, akkor automatikusan elfordul. (feltételezem ilyenkor megszeppen. By the way, eléggé csendes) Egyébként Ő, számomra is elég szimpatikus lány.Ez így oké, hogy elviekben "tetszem" neki meg minden, de ő 2 évvel fiatalabb mint én (a csaj 12 én 14) és ez így még ebben a korban nem tudom mennyire "ciki" vagy esetleg "gyakori". Már egy jó ideje ezen filózok, de nem nagyon jutottam még megoldásra+még barátnőm sem volt, tehát nem vagyok nagy szakértője a témának :/


A válaszokat előre is köszi!


Ui.: Bocs a sok idézőjelért :c



2019. nov. 21. 22:01
 1/2 A kérdező kommentje:
Röviden: az ciki lenne-e ha járnék vele?*
2019. nov. 21. 22:04
 2/2 anonim ***** válasza:

Dehogy lenne ciki. Ne foglalkozz mások véleményével, a lényeg, hogy Ti boldogok legyetek! :)

Kezdeményezz.

2019. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!