Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek milyen pasik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen pasik jönnek be külsőleg?

Figyelt kérdés
linket is dobhattok
2019. nov. 23. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Magas, sötét hajú, rocker, ha szakállas az plusz pont :D
2019. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Barna hajú,kék szemű törpe,vagy magas beképzelt idióták. Ennyi. 😀
2019. nov. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem alapjáraton a nálam egy fejjel magasabb (az nem nehéz, törpe vagyok a 157 centimmel), izmosabb fiúk jönnek be. Hajszín/szemszín mindegy, csak ápolt legyen. A magabiztos, erős kisugárzás is jót tesz. Öltözködésileg nekem teljesen mindegy, csak látszódjon rajta, hogy kényelmesen érzi magát a ruháiban, és nem csak azért vannak rajta, mert 'hú de menő'.

Ettől függetlenül persze vannak vonások, amiket előnyben részesítek. Például szeretem ha vastagabb ajkai vannak, egyenes orra (bár eddig aki tetszett, annak nagyobb orra volt, és ferde, szóval az, hogy ki jön be, és az, hogy kivel jövök össze, aközött nincs mindig összefüggés :D ), kisebb szemei, vastagabb szemöldökei, szögletes álla, kiemelkedő arccsontjai, sötétebb, vagy napszívta haja....lehet néhány képpel egyszerűbb lenne. Ami viszont egy abszolút plusz, és totál elvarázsol, az a szeplők. Imádom a szeplőket. Akárcsak kicsit is látszódnak, engem totál meg lehet velük venni :')


Szóval pinterest.

[link]

[link]

[link]

2019. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

- Magas

- Vékony

- Barna vagy szőke hajú

- Szemszín mindegy.

2019. nov. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magas (185+), sötét hajú és szemű férfiak tetszenek leginkább.
2020. jún. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!