Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mitől lesztek szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mitől lesztek szerelmesek egy fiúba? Vagy mi az amitől ránéztek egy fiúra vagy beszélgettek vele egy ideig és azt gondoljátok "Na, nekem ő kell! "?

Figyelt kérdés

2019. nov. 23. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát van a szexuális vonzalom, amit nem nagyon tudok megmagyarázni:) ahogy te ránézel egy csajra, és azt gondolod, hogy “de megdugnám”, na ugyanez működik velünk lányokkal is. Vannak olyan srácok, akik nagyon-nagyon tetszenek, pedig nincs kifejezett ideálom, és a tipikus, mások által adonisznak tartott pasik se nagyon jönnek be. Szerintem az nagyon szexi, ha az illető laza, kedves, nyugis, de lehet vele komolyan is beszélgetni. Álszentkedni meg nem fogok, igenis kell az is, hogy külsőre tetsszen.
2019. nov. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Eloszor is fontos hogy nagyon nagyon udvarias legyen a mai vilagban mar keves van es hogy bokoljon de nem kell semmi nagy csak valami kisebb hogy olyan cuki ahogy nevetsz vagy tenyleg barmi vagy ha valaki olyat megdicser rajtam amit en nem szeretek magamban na az nagyon jol esik
2019. nov. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Másodiknak: amikor én csinálom ezt olyankor van az hogy "nyálgépnek" vagyok titulálva és barátzónába tesznek a lányok :D
2019. nov. 23. 18:35
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a második vagyok, remélem, nem baj.

Nekem is nagyon jól esik, ha megdicsérnek:)

Lehet, hogy ez van, akinek “nyálas”, de akkor az legyen az ő baja. Csomószor pont az ilyen lányok sírnak, hogy jaj, nekik soha senki nem mond jót a külsejére.

2019. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Dehogy baj. Köszi hogy válasozltál
2019. nov. 23. 18:52
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Kisugárzás kérdése első sorban.

Külsőben mindig más fog meg, általában, ha van rajta valami nem hétköznapi (de ne legyen ízléstelen) Azokat a pasikat szeretem, akik kicsit nőiesebbek.

Aztán, ha esetleg szóba állunk fontos, hogy ne legyen bunkó, flegma, lenéző, erőszakos de tapadós se. Minden másra vevő vagyok.

Plusz pont, ha mondjuk beszél valami nyelvet (angolon vagy németen kívül) az olyan izgató. Szeretem, ha tesz utalásokat, de nem tiszteletlenül. Nagyjából.

2019. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Engem mindig mas fog meg egy sracban. Altalaban olyanok, amiktol kulonlegesnek latom. Nem olyan nagy dolgok ezek, tehat pl. mashogy mosolyog mint a tobbiek es ez megtetszik, vagy kek szeme van, de eltero a megszokott kektol. Szoval ilyen hetkoznapi, de megis kulonleges dolgok.

Meg szerintem tok fontos, hogy intelligens legyen.

2019. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szerintem fő a magabiztosság és a férfias kisugárzás
2019. nov. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Helyes az arca, jó a kisugárzása, cuki a tekintete, személyisége is kedves, barátságos, cuki, és még intelligens is.:)
2019. nov. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

*Intelligens alatt meg nem feltétlen azt értem , hogy jók a jegyei. Inkább bölcs. Ja és még pl tehát vannak saját gondolatai, ha a saját véleményét kérdezik, akkor azt mondja, akár egyezik a "tömeg" véleményével, az "általánosan elvárt véleménnyel", akár nem. Ja és ha bántó lenne valakire nézve a véleménye, akkor vagy megtartja magának, és inkább nem válaszol, vagy megpróbálja tapintatosan, nem bántóan, empatikusan, szelíden megfogalmazni.


Ja és öltözködjön ízlésesen!! :)

2019. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!