Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaha találok magamnak párt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha találok magamnak párt? 19/f

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy a fiúk érdekelnek, viszont úgy érzem, lehetetlen ismerkedni. Az interneten sajnos nagyon sok a kamus, a valóságban pedig még nehezebb. Az olyan srácok jönnek be, akiken nem igazán látszik, hogy melegek (rajtam sem:D). Elég fura lenne élőben odamenni valakihez:D

Kissé csöndes vagyok, de azért nem annyira:D Szeretek filmet, sorozatot nézni. Kedvenc sportom az úszás, de sajnos időhiány miatt abba kellett hagynom. Ezen kívül még szeretek bicajozni, futni:) Elsős vagyok az egyetemen.

Ötletek, tippek?:)



2019. nov. 23. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem maradj a netes téren... ha személyesen mész oda valakihez, hogy tetszik, legrosszabb esetben nekedesik, mert Magyarország még mindig Magyarország xD
2019. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Én azt tapasztalom (hetero vagyok) hogy ha valaki meleg, de te nem tudsz róla, attól függetlenül lehet érezni. Ha találkozol majd egy meleg sráccal akinek szimpatikus vagy, vagy több is, azt észre fogod venni. Érezni fogod azt a különleges energiát és feszültséget köztetek. Ahhoz viszont hogy ez teljesulhessen ismerkednek kell sok sok emberkével. Ez amúgy is jót fog tenni, szocializalodsz, jobb lesz a beszélőkéd, és ha a helyzet úgy hozza,ehet pont egy olyan srácot ismersz meg, akivel nagyon egy hangon vagytok. Szerintem ne keresd a párkapcsolatot... Ettől független légy figyelmes és körültekintő. Képzeld el, ha folyamatosan aktívan keresed a kapcsolatot és teljesen rá vagy stresszelve és ha jön egy lehetőség, akkor annyira ideges leszel és félsz hogy valamit rosszul teszel, próbálsz megfelelni az általad belekepzelt elvárásoknak és egy kellemetlen feszültség jön létre, ami mindkettotoknek egy rossz emlék és tapasztalat. Csak hagyd hogy "magatol" tortennyen meg a dolog, magyarán ne csak azért ismerked fiúkkal, hogy társat találj.
2019. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést. Most már tudom, hogy a második válaszolónak nagyon igaza van. Ha rágörcsölsz, akkor még az se jön össze, ami egyébként összejöhetne. A legjobb barátságok is spontán születnek. Amúgy én egyszer-kétszer már próbáltam élőben is, és nem vertek meg, mint ahogy az első válaszoló írja, viszont csúnyán ki lettem kosarazva, úgyhogy azt tényleg nem javaslom. Szerintem melegek voltak azok a fiúk is, akiknél élőben próbálkoztam, és én úgy éreztem, hogy végtelenül óvatosan puhatolózok, ehhez képest totál bunkók lettek velem utána úgyhogy ezt sajnos tényleg nem érdemes "erőltetni".
2019. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudhatod biztosan, hogy homoszexuális vagy. Ha a fiúk érdekelnek csak barátkozz, de nem okos dolog divatból "melegnek" beállítani magad.

Foglald el magad értelmes tevékenységekkel, ne zárd ki a lányokat se az éltedből. Sok lány is csöndes, és örülne ha nem egy nyomulós fiú kísérné el mondjuk moziba. Vannak lányok, akik este egyedül félnének futni, mehetsz velük is. Miért is ne?

2019. nov. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-es, szerintem én is el tudom dönteni, hogy mire van szükségem. 19 éves vagyok, nem óvodás.

Ha nem szereted a zöldborsófőzeléket, nem fogod magadra erőltetni, ha mégis, az a te bajod.

Nyilván én sem fogok lányok felé nyitni, pláne nem szánalomból.

2019. nov. 30. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!