Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 évesen hol lehet ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Igazából nem csak társkeresésre gondolok, új barátok szerzésére is. Nem járok bulizni stb., szóval nem tudom, hol lehetne ilyet.

2019. nov. 24. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én erre a társkereső oldalakat ajánlom. Belehet állítani hogy barátot élettársat stb. szeretnél találni.
2019. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
malha.hu
2019. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Ez engem is érdekelne :D

L

2019. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet gyerekes, vagy gáz, de annyira nem érdekel (18/f), hogy instára napodba kirakod, hogy véleményezel vagy csak kérdezzenek tőled, véleményhez írod, hogy nyugodtan írjanak.

Vagy csak ha bátrabb vagy lazán ráírsz aki tetszik, vagy ilyesmi...olyan társasággal próbálsz lenni aki sok mindenkit ismer, ilyesmik.

Sok barátot és pár barátnőt is úgy szereztem, hogy csak ráírtam, mert vagy láttam már élőben és tetszett, vagy csak kép alapján..

2019. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az a baj hogy társkeresőn nem tudsz ismerkedni mivel ott 18 pluszosok vannak, bár ha neked ez nem probléma akkor esetleg ott vagy facen, instan, snapen
2019. nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!