Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudnék csinálni, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni, hogy beengedjen a tinder? Nem enged belépni semmivel sem, többi lennt

Figyelt kérdés

Regisztrálni szerettem volna Tinderre, de letöltöttem az appot és miután beírtam a telefonra kapott kódomat azt írta ki, hogy " Letiltottuk a fiókodat". De az az érdekes, hogy eddig nem is regisztráltam még meg semmi, akkor miért tiltotta le? :O

Aztán megpróbáltam emailemmel belépni, s erre kiírta, hogy hiba történt

Megpróbáltunk barátnőm már létező fiókjával belépni,de azt se engedte.

Sőt még innen weblapon is ugyan ezt csinálta.

Mit lehet ezzel tenni, hogy végre engedjen?

Vagy hol lehet jelezni, hogy a letiltás nem ér vagy feloldatni a tiltást?

Mit csinálnàtok?

Kérlek segítsetek

( u.i.: 19 vagyok, tehát nem gondolom, hogy a korom miatt nem engedne)



2019. nov. 28. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Másik profilt se tudsz létrehozni, másik emaillel?

Már régóta nem használom a tindert szóval passz. Lehet hogy olyat írtál ki vagy képet rakták fel bár szerintem ilyesmi miatt nem tiltananak

2019. nov. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A következő okai lehetnek:

1) túl kislányosnak nézel ki

2) nem helyénvaló fotók (több ember, kiskorú a képen, kép pusztán egy állatról, mémek képként berakva, 18+-os képek, jogvédett fotó, stb)

3) gyanúsan sok match-ed volt

2019. nov. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De eddig rajta se voltam tinderen, most akartam volna regisztrálni, de még a kép feltöltésig se jutottam el mert nem enged be :( szóval honnan tudja, hogy nézek ki és hány éves vagyok ha még meg se kérdezte és be se írhattam

Eddig nem volt profilom

De azért köszi a válaszokat

Nem értem mit tiltott le ha eddig semmilyen formába se volt ott fiókom

És nem, mással se enged be :(

2019. nov. 28. 10:35
 4/5 A kérdező kommentje:

Rámentem a "belépésre" Aztan beirtam a telefonszamom, kiirta hogy hiba

Aztan megprobaltam maillel es kiirta h letiltva

Csak mi..

Es 1.es valaszolo: mas fiokot se enged letrehozni, se weben se appon

2019. nov. 28. 10:37
 5/5 anonim válasza:

Sziaaa

Tudom, már régi kérdésed ez, de esetleg sikerült megoldást találnod? Mert pont ebben a helyzetben vagyok én is. :’)

2022. dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!