Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtetszett pedig nem lett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett pedig nem lett volna szabad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam. Szeptember óta járunk egy osztályba. Az ev elején is szimpatikus volt de én a "házi nyúlra nem lövünk" fajta vagyok es próbáltam elnyomni ezt az egészet. De a fiú nagyon közvetlen velem és nagyon kedves. Folyton oda jön beszélnivagy hülyülni de ahogy eszre vettem meg rajtam kivul van egy par lany akivel kedvesen viselkedik. Akarva akaratlanul de hiányolom a pillantását és a társaságát meg ha csak egy hétvégéről van szo amig nem találkozunk. Nagyon rosszul esik ha o szomoru vagy ha mas lányok legyeskednek körülötte. A fiú vízilabdás(én úszok igy mar látásból régebb óta ismerjük egymást), helyes(legalább is szerintem) es nagyon imádom a személyiséget. Sajnos nem merek semmit se bele képzelni mert (hiaba mondja a barátnőm(aki mar 8 éve ismeri) hogy szerinte van esélyem)szerintem nem vagyunk egy súly csoport. Akár szo szerint is értve. O az a tipikus izmos fiú. Nem a felfújt hanem az úszó alkat (azaz szálkás) egy kicsit rá kondizva. En meg még ha arányosan is oszlik el de van rajtam egy pici felesleg. Az aranyosat ugy ertem hogy mell es comb tájékra jott fel de sehogy nem akar le menni. En mar elfogadtam magam igy es szeretem is az alakom. De a fiú sokkal jobbat is megkaphat. Nem tudom mi legyen. Mi a véleményetek? Mit tegyek?

2019. nov. 29. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Az a baj hogy úgy nagyon nehéz lesz elfelejteni valakit hogy mindennap látod, beszélsz vele. Én nem gondolnám hogy nem lehet nála esélyed. Ha nem kedvelne, nem találna szimpatikusnak akkor biztosan nem beszélgetne, hülyülne veled. Nyilván az hogy esetleg többet akar nem 100%-ék de kizárva sincsen. Igazából meg nagyon az elején vagytok mindennek, hiszen nem régóta jártok egy osztályba. Szerintem ismerd meg még jobban aztán ki tudja lehet kezdeményezne is fog nálad. Adj még egy kis időt ennek a dolognak.
2019. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha emiatt a közhely butaság miatt elszalasztod...
2019. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!