Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak?

Figyelt kérdés

Igazából van egy lány, akivel ált suliba együtt jártunk, és most gimibe is évfolyamtársam. Nekem nagyon tetszett mindig is. Csak az a baj, hogy én egy kicsit félek nyitni a lányok felé, mert mindig az jár a fejembe hogy mi történik ha ez megmérgez egy kapcsolatot. Ő viszont egy tipikus menő csaj. Ami fura, az hogy mi még soha sem beszéltünk. Pedig ő még régebben felvett engem messengeren, meg régebben megnézett a folyosón egy párszor. Szerintetek ráírjak? Ha igen mivel írjak rá?


16 / F



2019. nov. 30. 09:05
 1/5 Modeler ***** válasza:
100%
Ha egy suliba jártok akkor akár beszélhetnél is vele. Viszont ha eddig nem nagyon beszéltetek, ne várd, hogy egyből randizni szeretne.
2019. nov. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó ez nyilvánvaló. De mivel szólitsam le?
2019. nov. 30. 09:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer akár megfigyelhetnéd, ha megy haza, és "véletlenül" pont arra mehetnél Te is. Ha évfolyamtársad, köszönhetsz, és mondhatod, hogy "Jaj, bocsi, de ha már megláttam valakit az oszályodból..." , és ezzel kapcsolatban bármilyen kérdést feltehetsz.


Pl. ha van közös tanárotok, "ti már írtatok dolgozatot X témában Y tanárnál"? "Ti is unjátok a német órákat?" "A fizika tanár Nektek is mindig a kutyájáról mesél?"


Bármi ilyet, a téma adott, aztán láthatod, hogyan reagál a szimpla beszélgetésetekre.

2019. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És az miért jó ha megfigyelem ahogy haza megy?
2019. nov. 30. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne figyeld meg, ahogy hazamegy, hanem "veletlenül" menj arra te is. Erre gondolt szerintem.

Szerintem ne Messengeren írj rá, az olyan unalmas és átlagos! Mosolyogj rá és köszönj neki, ha elmentek egymás mellett a folyosón, ha jól reagál, akkor később beszélgethettek is. Csak könyörgöm, ne Messengeren ismerkedj, nincs annál unalmasabb.

2019. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!