Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet úgy barátnőm, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy barátnőm, hogy unalmas az életem és nincsenek barátaim? 18/F

Figyelt kérdés
Ha pl ráírok olyanra, aki tetszik és megkér arra, hogy meséljek magamról, kb semmit nem tudnék mondani, mert olyan semmilyen az életem.

2019. dec. 1. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez nem sokat befolyásol, nyilván ne említsd így rögtön az elején. :)

16.l

2019. dec. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Úgy érted, hogy semmilyen az életed, mert mondjuk nem voltál annyi helyen mint ő, vagy nincs annyi barátod mint a kiszemelt csajnak? És? Ez nem vizsga, hogy "Na, mesélj magadról!

Ha megfelelsz, akkor járok veled" :D

2019. dec. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehetsz jófej.
2019. dec. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Nekem sincs sok barátom, és suli mellett dolgozok, szóval sok szabadidőm nincs, így nem is járok bulizni, de ettől még nem unalmas az életem! Nyáron van szabadidőm és akkor inkább utazok a nagyvilágba, mintsem elmenjek berugni a haverokkal, akik kb az egész évben le se szarnak, csak akkor foglalkoznak velem, ha ott vagyok szem előtt! Sok olyan ismerősöm van akik szerint nagyon sok barátjuk van, de ez csak a látszat! Sok a képmutató ember és ez meglátszik a csajozás terén is! Volt egy csaj aki nem akart tőlem semmit, most meg ölelget meg egyebek, közben nem is teszek neki és egy drogos csávoval kavar akinek nem is jön be! Szóval fucked up az egész! Nem attól leszel menő vagy élsz teljes életet, hogy végig bulizod a tinikort! Add önmagadat és ha az nem tetszik neki, akkor inkább hagyd ott, más miatt ne változz! Volt benne részem, kényszeres meg akartam felelni egy lánynak és hát hülye fejemmel hulyeségeket csináltam! Majd találsz egy lányt aki azért szeret amilyen vagy! 22/F
2019. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az, hogy miért szeretnél ilyen alapokra barátnőt? Valószínűleg hirtelen nem tudnál vele mit kezdeni, hogy "valaki odavan érted."


Ez kb hasonló szituáció, amikor a szétrohadt autókat kigittelik műszakira/eladásra, "szépen" néz ki, de attól hogy nem látszik, még ott van a probléma...

Javaslom, hogy te ne "gittelj", előbb szedd rendbe magad, próbálj valami örömöt, elfoglaltságot, társaságot keresni az életedbe, aztán gondolkozz barátnőm. ;)

F

2019. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!