Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Középiskolás lányok milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középiskolás lányok milyen gyakran szoktak bekövetni ismeretlen embereket instagrammon? (több lent) Lányok kort is írjatok pls

Figyelt kérdés

Csak azért érdekel mert semmi közös ismerős,hely vagy bármiféle kapocs nincs köztünk csak annyi hogy egy városban élünk és így nem tudom hova tenni

(amugy privat profilja(igazi) van szóval csak az látja akinek engedélyezi...stb )



2019. dec. 3. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sose csináltam még ilyet. Azért csinálják ezt leginkább hogy te is bekövesd és több követője legyen szerintem.

18L

2019. dec. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

16 éves lány vagyok és én szoktam ilyet csinálni.

Ez az egyik rossz szokásom. Ez nálam egy jel, hogy "hahó, tetszel, kérlek beszéljünk."

Néha be is szokott jönni, de van, hogy nem. :)

2019. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Soha.Nem szeretném teljesen ismeretlen emberek képeit nézegetni, mert egy idő után attól nekem teljesen unalmassá válna az instagram, hogy alig látom már meg az ismerőseim fotóit csomó ismeretlen ember miatt.
2019. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kepek alapjan szimpatikus / tetszik egy illeto, altalaban bekovetem
2019. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Én sem szoktam ilyet csinálni, 16/l :)
2019. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Én például majdem csak ismeretleneket követek be, és csak ismeretlenek követnek be engem is,valahogy az ismerőseim nem nagyon akarnak visszakövetni.XD
2019. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!