Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz ilyen lányokat találni?

Figyelt kérdés

Ismerkedem ahol csak tehetem, de ahogy észrevettem manapság már csak a mérhetetlen bulizgatás, ivászat és pénz körül forog szinte minden. Ilyen ruhavásárolgatás meg partyzós csajokhoz, akiknek alapfeltétel a gyertyafényes vacsora meg, hogy minimum BMW kocsival rendelkezzen az illető, azok valahogy hidegen hagynak meg nem az én társaságom amúgy se..

Engem az olyan lányok érdekelnének akiket nem ez hajt, hanem, hogy egy normális kapcsolatot ki lehessen építeni, és értelmesebb programokkal legyen a szabadidő eltöltve. Ha nem is világ körüli út, akkor egy szerényebb programozgatás a városban, kirándulás a szabadban, vagy esetleg, aki vevő rá, egy jó gamelésre :) Nincsenek olyan eget rengető elvárásaim nekem se, mert én se vagyok egy szupersztár kinézet az 175 cm-es magasságommal, 60 kg-os, vékony alkatom lévén a rövid sötétbarna hajammal és kék szememmel. De most hiába vázolom itt fel a mondandómat, ezek csak puszta szavak, nem tettek. Igazság szerint nem tartom magam túl hibátlannak se, de egy dolgot kijelenthetek, hogy nem vagyok csúnya, de túlságosan szép se egyértelműen. Lehet igazából az volt a baj, hogy rossz helyen keresgéltem, de meglehet, hogy még nincs pusztán szerencsém e téren és még nem jött el az én időm igazán. Lány barátaim vannak, de akkor se ugyanaz, mint a kapcsolat. Meg aztán, vigyorognak rám így is mint a vadalma, így ez már eleve önbizalmat ad, hogy nem taszító a személyiségem :) Ha meg el is megyek valami rendezvényre ott is megtapasztaltam baráti köröm kívül, de mégse úgy megyek oda, hogy letámadjam azzal hogy: szia kapcsolat, így meg úgy.. Szóval addig is marad a barátkozás, meg beszélgetés, de a komolyabb ismerkedéstől sem zárkózom el. Bár már idáig ez is nagy lépés volt tőlem, mert amúgy se vagyok egy nagy dumás meg a társaság középpontja. Igazából most jól kiírtam magamból a mondanivalómat, még ha értelme is annyi mint sósnak :D



2019. dec. 3. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Azért mert gyökér vagy. Egy csomó hozzád hasonló balf@$z sír itt, hogy miért rib@n¢ minden lány. Képzeld, hogy nem az, csak túl hülye vagy, hogy észrevedd. Csak hogy jobban megértsük a helyzeted: pontosan hány lány utasított vissza, mert nem vitted gyertyafényes vacsorára, vagy mert nincs BMW-d? Na ugye.
2019. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Én csak olyan lányt szeretnék aki nem volt meg a fél világnak. Akinek van önbecsülése és tartása. Vicces és kedves.

De nem sok ilyen lány van. Meg ugye ott van mellette a külső. Bár külsőre elég tág a tűrés határom. De sok csajnak meg csak a külső számít vagy az fontosabb.

2019. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Vannak ilyen lányok hidd el, de nem kell általánosítani. Hidd el nem minden lány megy a pénzre, meg csak a szexre, csak valahogy ezeket a lányokat mindig nehezebben veszik észre a fiúk. Én ilyen lány vagyok, és tudnék kb 5 olyan lányt mondani akik hasonlóan gondolkoznak mint én. Hidd el fogsz ilyen lányt találni.
2019. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyen lányok nincsennek fenn társkereső, mert az egy szenny. Egyébként meg ha görcsösen keresel valamit sose találod meg. Mindig akkor jön amikor a legkevésbé számítasz rá.
2019. dec. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Egy kort írsz?

Amúgy én is tudnék pár ilyen lányt mondani, magammal együtt.

16l

2019. dec. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a négyessel egyetértek.
2021. márc. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!