Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nincs barátnőm, és ezErt nincs erőm semmi produktív dolog mellett kitartani? Hogyan érhetném el, hogy legyen barátnőm, vagy hogy legyen erőm produktív dolgokat csinálni akkor is ha nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Átlagos külsőm van, az önbizalmam pedig átlag alatti, és enyhébb szociális fóbiám van. A humorérzékem olyan, hogy viszonylag ritkán viccelek, viszont amikor igen, akkor általánosságban elmondhatom, hogy azok a viccek talán az átlagnál egy kicsivel jobbra szoktak sikeredni.

2019. dec. 6. 12:12
 1/5 A kérdező kommentje:
+Kiegészítésként még annyit, hogy nagyjából tisztában vagyok azzal, hogy mi számít manapság divatosnak, viszont az én szememben a ma divatosnak számító férfifrizurák kicsit túl extrémek, és szeretem a "kocka" ruhákat.
2019. dec. 6. 12:16
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Miből gondolod, hogy egy barátnő megváltoztatna mindent? Máshol kell keresned a probéma forrását.
2019. dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Így van, a probléma forrása nem a barátnő hiánya, nem azért nem vagy produktív. Ez a szemlélet, hogy majd produktív leszel, ha lesz barátnőd, egy hatalmas önbecsapás.

Máris borítékolható az egészségtelen társfüggőség, akár féltékenységi rohamok, érzelmi zsarolás, és más hatalmi játszmák, ha a lény el akar hagyni.


Valami hiányzik belőled, és arra keresel egy lányt, hogy azt ő pótolja. Ideig-óráig talán így is lesz, ill. azt hiszed (placebo), aztán meg a lány megunja, hogy valami irracionális elvárásnak meg kell felelnie, lehet, hogy ezt nem tudatosul benne, se benned, de ez van.


Megoldás:

Keress hobbit, keress célokat, főleg olyanokat amik jól megfogalmazható, mérhető célok, tűzz hozzájuk reális határidőket... Először egyszerű feladatokat, azt oldd meg, a sikerélmény fog erősíteni. Az akaraterőt magadban kell fejleszteni, nem egy lánytól várni.

Tudod, hány olyan pasi van, aki úgy van vele, hogy ááá, majd akkor leszek produktív, ha lesz barátnőm. Aztán ha bepottyan egy valahogy, akkor egy ideig még össze is szedi magát, aztán meg szépen visszakényelmesedik, és várja, hogy a barátnője csináljon meg mindent.


Szerintem a szüleidtől tanult női és férfikép nagyon nem egészséges, de persze azért van ennél rosszabb is.

2019. dec. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok olyan pasi van, aki ezt állítja aztán végre jön egy barátnő es alig foglalkoznak vele, azt vettem észre, hogy a mai fiúk/férfiak különösen nem tesznek semmit egy kapcsolatert, en még soha nem szakitottam senkivel, mert kitartónak tartom magam, plusz ELVILEG nem nézek ki rosszul, sőt..jó baratnonek is hiszem magam, mégis számtalanszor szakítottak már velem olyan kifogasokkal, hogy meguntalak, nincs mar meg az a lilakod, beleszerettem masba, megcsaltalak, sot olyan is volt hogy még indokot se mondott az illető csak ugy szakított.. Es komoly kapcsolataim is voltak, másfél évesek meg stb. Gondold at alaposan, hogy tényleg szükséged van e baratnore, ha maganyos vagy azon egy kiskutya is segíthet akár. De ha ennyire biztos vagy benne hogy te tudnál szeretni es szeretnel is meg szeretve lenni is es ez lehet a megoldás a problemaidra akkor azt ajanlom, hogy foglalkozz többet a kulsoddel akármennyit is teszel erte most lehet, hogy kimondottan helyes vagy nem csak átlagos, de nem adsz magadra eleget es mindenképp tegyél valamit az onbizalomhianyod ellen. Plusz magától nem fog jonni tehat tegyél erte ismerkedj neten is, eloben is, adj konkrét jeleket, de ne legyél túlzottan nyomulos es ha elsőre nem jön össze nehogy feladd, keresgelj tovább

17l

2019. dec. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tehát a te világodban az hogy jobb ember legyél ahoz egy barátnőre van szükséged, és semmiképpen sem önbizalomra és lelkierőre. Amiatt hogy így gondolkozol saját magadnak szabsz gátat abban hogy előre juss.

Dehát talán igazad van, a világ előrehaladás szubsztanciája minden esetben egy barátnő lesz aki a punci gyógyító erejével sitty-sutty megváltoztat, és egy magabiztos, produktív, kreatív és inteligens embert varázsol belőled. Kár hogy a puncinak nincs gyógyító ereje, max diarrerhiája...

2019. dec. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!