Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mikor érnek meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sens0r kérdése:

A nők mikor érnek meg egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

17 éves fiatalember vagyok. A korosztályomhoz képest agyilag túl érett. Amikor gimibe jöttem már akkor tudtam normálisan viselkedni, valamint lelkileg is érettebb voltam a többiekhez képest, ők túl gyermekesek voltak stb... Az osztálytársaimon most kezdem észrevenni, hogy kezdenek érni, emberhez méltó módon viselkedni, érdekelni őket egy kapcsolat. Egy kifejezetten erős gimnáziumba járok, ahol általaban az osztály fele mindig kitűnő, azt vettem észre, hogy itt mindenki előnyben részesíti a tanulást, ami nem is baj, ha nem viszik túlzásba, de ez borzalmas. Itt megy a versengés, kényszer, megfelelés stb. Persze van a másik véglet ahol már a lányok abszolúte érettek egy kapcsolathoz, de érzelmileg mégsem, csak dugni akarnak, részegre inni magukat minden pénteken. Na most engem az érdekelne, hogy vannak-e olyan helyzetben emberek mint én, hogy kicsit elveszettnek találják magukat, és ezért sem találnak "normális" barátnőt.


A lényeg össze foglalva: rengeteg éretlen lány van, illetve számtalan túlságosan is érett leányzó. Hány évesen érik el azt a kort, amikor bele tudják élni magukat egy kapcsolatba, és éretten viselkednek, gondolkodnak, mint pl egy 30 éves karizmatikus nőszemély. Mennyit kell még várnom, hogy be nőjön a fejük lágya?

UI.: Aki magára ismert a negatív vélekedésemből, az nyugodtan vegye magára, és gondolkozzon el, hogy hogyan tudna változtatni.



2019. dec. 6. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy kivételes, 17 vagy, még ki sem forrt a személyiséged! Ez abból is látszik, hogy konkrét kort vársz, amikor a lányok érettek egy kapcsolatra. Ember! Komolyan fel kell világosítani, hogy ebben aztán nem lehet általánosítani? Ne mást okolj, mert képtelen vagy találni valakit magadnak.
2019. dec. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem attól lesz egy lány kapcsolatra érett hogy dugni akar.

Egyébként egyéni hogy ki mikor erik

2019. dec. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Te most komolyan egy konkrét korosztályt vársz,hogy mikor érnek meg a kapcsolatra?

Ne általánosits!

Vslaki már 11 éves korában flörtöl,van aki meg 18 éves korában megy oda fiúkhoz.

2019. dec. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
19-20 éves korukra érnek be köbö.
2019. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsónak a korrekt választ. A többiek nem értették a problémám. Ti gondoltátok bele a kérdésembe, hogy én konkrét kort várok. Még hogy ne általánosítsak? Miből tudnék merítkezni, ha csak ezt a két kategóriát látom nap mint nap? Szerinted, csak úgy elmennek mellettem azok a lányok, akikre pont én vágyom?! Megnyugtatlak, hogy nagyon is felismerem milyen emberek vesznek körül.
2019. dec. 7. 22:41
 6/10 anonim válasza:
38%

Az érettséget most inkább egy közönséges, relatív fogalomként fogom kezelni.

Sajnos a kamaszok ilyenek, mivel erôs gimibe jársz biztos hogy van egy célod.

A célodat kövesd, és ha pedig az álmodat követed, azt a munkát amit szeretnél, akkor nagyobb eséllyel fogsz az ott megismert emberek közül olyan lányt találni aki a te érdekeltségedet követi, és az érdekeltségedbôl feltételezve nagyobb eséllyel érettebb egy kapcsolatra.

Kamaszként nehézkes, én is a magam módján alkalmazkodtam.

Nagyon egy bunkó f*"sznak néznek az emberek, és a csajok is. Ennek ellenére lassan 18 évesen, de van 1 éve egy olyan kapcsolatom amit évekig magaménak tudhatok majd.

Csettintésre tudnék magamnak csajokat szerezni, de nem teszem.

Nem látom benne az értelmét, mert még mindig a hûség számomra a legfontosabb, mert hûség nélkül nincs kapcsolat, sem barátság.

Én az érdekeltségemet követem, katonai pályám követése ellenére egy teljesen ellentétes érdekeltségi körrel rendelkezô lánnyal vagyok együtt már bô 1 éve, és mindent a legjobban tudunk kezelni.

Ez olyan mint az öszvér, és az idomár közti kapcsolat. Ha jó vagy, magabiztos, és odaadó, akkor megtudod ülni az öszvért, és akkor hûséges lesz irântad.

Minden idô kérdése, és csak utólagosan annyit akarok mondani hogy kövesd az álmaidat!

2019. dec. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem csak a 60 éves bácsik és asszonyok szoktak le fiatalemberezni. Tehát ha magadat így hívod gondolom már legalább 60 éves szintet elérted a tapasztalatok szintjén. És lényegében már 30 éves körüli nőt keresel magadnak. Tehát van egy 17 éves fiú aki 60 évesnek képzeli magát aki 30 éves nővel akar párkapcsolatot folytatni.


(Na jó ezt így ne vegyétek komolyan XD)


De miközben a szöveget olvasom látszik,az hogy kiemeled milyen erős iskolába jársz, és megpróbálsz úgy fogalmazni, hogy intelligensnek tűnj mindent elárul. Neked egy másik 17 éves lány aki megjátssza a mintadiákot tökéletes lenne.

2019. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad lehet. Leszámítva a megjátszást. A szókincsem valószínűleg bővebb a tiednél. Viszont emiatt semmiképpen se érezd magad kevesebbnek. Pontosan az olyan emberi mentalitásról van szó a a fent írtakban, mint ami rád jellemző. Szóval legyél szíves gondolkozz el a stílusodon, és változtass rajta, mert nagyon gyatra.
2019. dec. 9. 16:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálad lekezelőbb embert is ritkán látni
2019. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lekezelőekkel én is lekezelő vagyok. Elég nagy az igazság érzetem, szval nem fogom csak úgy szó nélkül tűrni, ha vki baromságokat beszél.
2019. dec. 12. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!