Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan szerintetek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szerintetek, hogy egy népszerűtlen srác később sikeres lesz azoknak a nőknek a körében akiknek az elején nem volt szimpatikus?

Figyelt kérdés
Szituáció:Van egy fiú aki nem annyira sikeres a körülötte lévő lányok körében (osztály,évfolyam) főként a viselkedése miatt.Elképzelhető,hogy idővel (ha változik a személyisége) sikeres lesz a nők körében (ugyanazon lányoknál akiknél korábban nem annyira).

2019. dec. 7. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan ismerősöm aki tizenéves korába nagyon népszerűtlen volt a lányok körében, most meg 34 éves és csak úgy tapadnak rá a csajok. Úgyhogy semmi nincs kizárva.
2019. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ!De ezek ugyanazok a lányok akiknél kezdetben népszerűtlen volt?Most azok tapadnak rá?
2019. dec. 7. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezek mások. De ha arra gondolsz hogy ugyanazoknál a lányoknál válhatsz - e népszerűvé az sem kizárt ha a számukra visszataszító viselkedéseden változtatsz.
2019. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Tudok nem egy ilyet, de ott eléggé az jött ki, hogy ugye a nők igénye változott meg.

25 fölött már hamarabb elkél egy kevésbé jóképű, de mérnök férfi.

Persze ez nem igazi vonzalom, de gyereket szülni kell.

2019. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Álmodj királylány hisz ez az álom neked jár. Ohh jeah
2019. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1 és egyben 3.válaszoló. Nem tudom priviben lehetnek e kérdéseim feléd.
2019. dec. 7. 20:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen. Gimiben még nem volt igazán stílusom és csendes típus is voltam. De ma már dolgozok, elegáns cuccokban járok, magabiztos vagyok, teniszezni járok. Egyszerűen magamon érzem, hogy mennyit változtam tehát ha most egy osztálytalálkozón lennék biztos jóval nagyobb esélyeim lennének.


(De lehet tévedek xD)

2019. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!