Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet manapság ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet manapság ismerkedni? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Szóval egy ideje már nyitott vagyok és szeretnék ismerkedni, kimozdulok és érdeklődök.

Viszont nem találtam még semmit, bulikba járok, a héten is voltam és egyszerűen most elégeltem meg mikor több száz ember ott van és egyszerűen lehetetlen... Mármint (Budapesten) úgy van hogy mindenki a saját társaságával van el és azzal érzi jól magát és ők nem nyitnak mások fel.

Egyetlen ismerkedési forma ha egy személy egy másik embert hív, akit nem ismerek pl és vele ismerkedek a saját közösségünkön belül. Csak ez működik. Úgy lehet vele táncolni, mellé ülni, beszélgetni stb. Úgy megvan ez a lehetőség, egy ismeretlen lány valahogy nem nyit ezekre, már táncolni se lehet vele és annyira ellenszenvesek az ilyen emberek...

Sokan mondják buliban nem lehet ismerkedni, nos erre most jöttem rá és akkor az érdekelne, akkor hol lehet? De komolyan, hol? Nem tudom valahogyan nem jön magától ahogy azt mindenki mondja és a nagy könyvben meg van írva :D Hogy majd csak rám talál meg ilyenek. Egyedül ez a baráti kör szélesítés működik és így megtudok ismerni új embereket, de ezekből soha nem lesz semmi, amúgy, csak ez kellene hogy kialakuljon valami de velük nem lehet mert kínos lehet meg ilyenek.

Nem is ragozom tovább ez a lényeg és ez érdekelne.



2019. dec. 8. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha buliba vagyok nyitok mások felé rossz lányhoz mész oda ezek szerint, menj el a fővárosi könyvtarba én is szoktam oda járni sok helyes tanuló diák van ott:D
2019. dec. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Hat nem tudom, buliban szerintem eleg konnyu ismerkedni, valoszinuleg a modszereiddel vannak problemak. Viselkedj ugy egy buliban, mintha mindenki a te barati korodbe tartozna, legyel magabiztos, nyugodtan kezdemenyezz beszelgetest. Nyugodtan ulj le masok melle pihenni, tokmindegy mit kerdezel, csak magabiztosan kerdezd. Ne legyen benned gat, tekints mindenkire baratkent, es befogod vonzani az embereket a magabiztossagoddal.
2019. dec. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Könyvtárba csak akkor járok ha venni is akarok valamit olvasni meg ilyen fancy könyvtárakba nem szoktam járni de akkor lehet ennek adok egy esélyt...

Igen, azért annyira végtelenül nem vagyok magabiztos, meg azért is mert sokan így vannak ahogy mondtam és elég ellenszenvesek. Volt már hogy próbáltam menni táncolni meg ilyenek de nem nagyon érdekeli őket. Meg mi nagyobb csapattal megyünk akár 10-20 meg eleve ha velük megyek bulizni nem fogok másokhoz leülni meg ha úgy nézzük másokkal tölteni az időm nem a barátaimmal... Valahogy buliban nekem ez nem megy hogy hogyan lehetne így ismerkedni hogy nem offolom a barátaim és bulizok mert egyik vagy a másik működik szerintem csak.

2019. dec. 9. 11:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy offolod a barataid? Attol, hogy egyutt mentek, nem kell egymas valagaban lenni. Nem azert megy az ember bulizni, hogy jol erezze magat / megismerjen uj embereket, kapcsolatokat alakitson ki? Lehet en vagyok kicsit lemaradva megint.
2019. dec. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Korod, nemed, érdeklődésed? Ezek is számítanak.

Illetve milyen nálad egy buli?


Amúgy nem szabad erőltetni, naz életben más dolgoktól is lehet boldognak lenni.

2019. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4-es: Ha együtt megyünk bulizni az azért van mert nem látjuk minden nap egymást és akkor szeretnék az ő társaságukban lenni, bármilyen meglepő ez nem az hogy a seggeben lennék, hogy leülünk iszunk, beszélgetünk vagy elmegyünk ott táncolni hanem jól érezzük magunkat, szórakozunk. Ennyi erővel ki is írhatnám facere hogy jöjjön aki akar... Nem, ez egy baráti köri összejövetel. Nem első sorban azért megyek le hogy ismerkedjek hanem szórakozni. Csak ha úgy alakul ami nem szokott akkor nem bánom a dogot de nem céltudatosan azért megyek na ma nem megyek haza csaj nélkül... Lehet neked ilyen nem tudom.

5-ös: 18 leszek F és nem tudom milyen érdeklődésre gondolsz, mint buli vagy mi? Hát ahova hívnak megyek, nem nagyon vagyok finnyás meg nem válogatok. Jól tudom érezni magam bárhol.

Milyen egy buli? Hát iszogatunk, táncolunk ilyenek basic kocsma vagy szórakozó hely esetleg koncert. Nem tudom ezen mit kellene ragoznom gondolom te is voltál legalább 1x bulizni, lehet nem Pesten de majdnem ugyan az mind max több ember.

2019. dec. 9. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!