Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kapok mostanába egyszava...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kapok mostanába egyszavas válaszokat?

Figyelt kérdés
Röviden a story: Régebb óta ismerjük egymást kb 1 éve kezdtünk el úgy gyakrabban beszélgetni élőben. Egyszer volt hogy megdicsérte a hajam meg hogy milyen jól nézek ki még aznap megsimogatta a hátam. Azt tudni kell rólam hogy nem én voltam a falu bikája, de gondoltam ez enyhén egyértelmű én is megdicsértem ezt azt rajta. Utánna többet beszélgettünk élőbe majd mentek volna BP-re egyik haverommal gondoltam megkérdezem mehet-e azt mondta hogy igen. Az volt egyedül a baj hogy előző este mondtam le mert kb semmi pénzem nem volt. (Haverom sem ment csak ők) Na ezek még beszélgettünk voltak szexuális utalások stb (tőle is úgy ahogy) majd amikor ráírtam egy két dologért, egy két szavas válaszokat kaptam mondom oké lehet rossz napja volt. (Előző fb-os beszélgetés óta eltelt 1 hét) majd snapen sorozatokból küld képeket, ahol a feliratba mindig pont az látszódott hogy hú de aranyos fiú stb stb meg hogy beszélgetnek hogy hívd el valahova kettesben. (Nem tudom hogy ezek mennyire tudatosak) Szerveznek egy szilveszteri buli kb 5 lány meg 2 fiú megy. Megkérdeztem baj-e ha megyek(ilyen volt osztályos buli) mondta nem örülünk neki. Na itt gondoltam elhívom valahova. Ez meg is történt de azt mondta:(sajni nem ér rá ;( ) megkérdeztem hogy mikor érne majd rá? Erre: nem tudom. Mondom nem baj majd legközelebb. Most megkérdezem hogy hogy lesz a szilveszter meg hogy xy nem akar-e jönni? Ezekre egyszavas válaszokat kapok. Az a baj hogy nem érzem a beszélgetés szándékát. De most hogy ezt leírtam lehet az a baj hogy nem érdeklődtem az felől hogy hogy van stb. Nem baj azért már kirakom. 17/F

#beszélgetés #társkeresés #rövid válaszok
2019. dec. 9. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Azért.
2019. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Hosszú
2019. dec. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kerdezz ra h mi baja lett hirtelen
2019. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!