Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok egy csajozós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok egy csajozós típus, de szeretnék egy barátnőt, bulizni nincs kedvem, és nem nézek ki annyinak amennyi valójában vagyok, szerintetek mit hagyok ki ha 17-18 évesen nem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés

Mit tehetnék hogy legyen ha nem vagyok eg

y matyóhimzés?


2019. dec. 13. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Növeld az önbizalmad, amivel nem vagy elégedett, azon változtass (kívül-belül). Az önbizalom kívülről látszik és nagyon sokat számít, hogy begubózol, vagy teszel a változásért.
2019. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Stark2000 ***** válasza:

"szerintetek mit hagyok ki ha 17-18 évesen nem lesz barátnőm?"


Elárulom.

Semmit.

2019. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

Az ilyen kérdéseknél sose értem, hogy mit vártok egy kapcsolattól. Szexet, vagy hogy önbizalmat ad, vagy csak unalom ellen? :D Ha nincs olyan, akihez vonzódnál, akkor nem látom értelmét egy "bármilyen" barátnőnek, csak azért, hogy legyen.


De, hogy válaszoljak is a kérdésre. Ismerkedni kell. A barátnő jelölt nem fog házhoz menni. Hiába nem vagy csajozós, egy lánynak nyújtani kell valamit, ha azt akarod, hogy felfigyeljen rád és később a barátnőd legyen. Legyél akár nyitott, megértő, kedves stb. A kérdésben csak annyit írtál, hogy mi nem vagy meg mit nem szeretnél. Nem tudom milyen lánynak vonzó az ilyen negatív hozzáállás. Elsőként ezen érdemes lenne változtatni.

2019. dec. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!