Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok? Valóban nehéz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Valóban nehéz manapság ismerkedni? Hol lehet ismerkedni tizenéves lányokkal?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és már eben a korban azt érzem, hogy élőben nehéz alkalmas helyet, lányt találni. Nincsnenek nagy igényeim. Szeretnék sokat sétálni, sokat találkozni a lánnyal, legyen hűséges, kedves, aranyos, megértő, megbízható, ne dohányozzon, és ne igyon sok alkoholt. Külsőleg annyi vágyam van, hogy legyen vékony és legyen hosszú barna vagy barnás-szőke haja :D

Nekem az egyik álmom, az pont az, hogy egy romantikus sétálgatás a feldíszített karácsonyi utcákon, vagy egy jó kirándulás, egy kellemes vacsora az étteremben. Csak valahogy a mai tizenévesek közül nincsenek sokan akik szingliként vágynának ilyenre.



2019. dec. 15. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Igazad van. Várj egy kicsit, vagy az idősebbeknél nézz szét, 24-25 évesen már találni fogsz ilyet.
2019. dec. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Majd rájössz, hogy nem az a lényeg, hogy vékony legyen.

Feltéve, ha még ebben az életben megjön az eszed, és túlnősz a "mit fognak szólni a haverok" kérdéskörön.

2019. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez az én elvárásom, haveroknak semmi közük ehhez. Nem amiattt szeretnék vékonyat hogy a haverjaim bukjanak rá, hanem mert én ezt szeretem. Nem a barátaim véleménye alapján kell párt választani!
2019. dec. 15. 19:31
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Hát most mondanám hogy de vannak én ilyen vagyok csak hát nem vagyok olyan vékony (nem vagyok olyan dagadt se),de sok szerencsét biztos van olyan lány aki keresel, helyet sajnos nem tudok ajánlani

17L

2019. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Én is mondanám hogy ilyen vagyok, de mégsem... Nem vagyok olyan külsőleg mint amit leírtál, valszeg pont ezért nem találok párt 😕


Egyébként meg a kérdésedre a válasz:bárhol 😄 ha látsz egy szimoatikus lányt, merj kezdeményezni aztán úgy is alakul. Vagy ha olyan típus vagy, akkor ott az internet, bár azzal óvatosan.

2019. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Még könnyebb ismerkedni manapság, mint mondjuk 20 évvel ezelőtt :D

Neten is tudsz (bár ezt inkább hagyd végsőesetre, mert a legtöbb társkereső húspiac és nem is komoly kapcsolat a célja nagy átlagnak) vagy akár könyvtárban, tömegközlekedésen, utcán, szal bárhol. Sosem lehet tudni, hogy hol bukkan fel a nagy ő :D Lehetőség rengeteg van, azt neked kell tudnod, hogy vagy-e annyira merész, hogy leszólíts lányokat. Az elvárások viszont másrészről is magasak lesznek a célcsoportodnál, arra készülj fel. Sok sikert ;)

2019. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
71%
Ha valki olyat szertnél találni akivel viszontszeretitek egymast akkor inkabb ne mond meg előre hogy milyen külsője kell legyen a lánynak(az én fiu ideálom kélszemű barna középhosszu haju magyar fiu volt aki magasabb nalam de nem egy fejjel, de mégis a mostani pasim akit tényleg Teljes szívemből szeretek annak barna szeme fekete haja és nem magyar és még a közös nyelvünk is vorzalmas kb. egy fejjel magasabb nálam) nem a előre elképzel külső a lényeg
2019. dec. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ar05 válasza:
52%

Na drága amit leirtál majdnem minden okés nálam 😅 hosszú derékig érő hajam van vekony vagyok és hassonló képpen romantikus és egyeltán nem iszok alkoholt stb .


Viszont ! 23 éves , boldog párkapcsoltban élek és vagy egy másfél éves kislányom 😁

De ami a lényeg 20 év alatt nem igen találsz ilyen csajt mert annak vagy van pasija vagy csak azért megy el veled sétálni a karacsonyi diszek ben úszó utcára hogy instára meg tiktokra felrakja a filteres képet .

Keresgélj a 20-25 közötti csajok közt vagy adj lejjebb az igényediből

Mert a tini csajszik közt nehéz dolgod lesz

2019. dec. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

Hát. Szerintem ez így ritka kombó. Főleg aki vékony tizenévesen, annak általában van valakije, vagy valami más benne, mint a leírtak. A másik verzió, pedig, hogy tizenévesen rettentő sokat változik még az ember. Plusz saját tapasztalat: vannak akik különböző nehezebb élethelyzeteket evéssel kompenzálják. Viszont az idő múlásával ezen is lehet változtatni. Pont mint a hajhosszon.

19L

2019. dec. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha találsz is ilyen lányt,mennyi az esélye hogy tettszeni fogsz neki külsőleg? Szerintem ne álmodozz..
2019. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!