Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tartózkodnak a szebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartózkodnak a szebb lányoktól a férfiak?

Figyelt kérdés
A fő kérdés nagyon le van általánosítva viszont sok fiúra igaz. Rengeteg mindentől függ (személyiség stb) hogy milyen az adott fiú, mi az igénye. Nem titok hogy a külsőségek nagyobb szempont a férfiaknak emellé társul persze a belso hisz anelkul lehetetlen a kiegyensúlyozott párkapcsolat de tény a kulso dominansabb szempont. Ezert kerdezem azt hogy a szebb lanyoktol Miert tartózkodnak a fiuk? Lehet mondani hogy következtetési alapon azt gondoljak hogy hűtlenek lehetnek viszont ez is csak egy hatalmas általánosítás. Miert maradnak a kevésbé vonzo hölgyek társaságában a ferfiak? Miert választják az unalmas biztonságosabb utat? Miert nem mertek kockáztatni, kuzdeni? Meg lenne a gyümölcse. Elutasítoak lehetnek a lanyok de mindez a fiu hozzáállásán mulik.
2019. dec. 25. 10:34
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem tartják magukat elégnek hozzájuk képest, és valószínűleg már máshoz tartoznak, akivel nem versenyezhetnek. Ezt gondolják. A kevésbé szépeket sokkal inkább maguknak illőnek találják, mert részben magukat is látják bennük.
2019. dec. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Neurotech ***** válasza:
100%
Sokan arra játszanak hogy "ne veszítsenek" ahelyett, hogy "nyerjenek". Mondjuk így eléggé le van sarkítva, de erről van szó. Egy gyönyörű lány a "hiedelmek szerint" több az esély, hogy visszautasítja és ez sérti az egót. Úgy gondolja, hogy egy ilyen lány már biztos egy celeb, vagy egy maffiózó barátnője. Ha nem utasítja vissza és lesz belőle valami a férfi eléggé féltékeny lesz mert mindenki megnézi a barátnőjét. Szóval elég sok képzelt akadály van, ami helyett ugyebár ahogy írtad udvarol egy átlagos lánynak, ahol még nagyobb is a konkurencia, mert mások is ugyanazt gondolják. Netalán te ebbe a kategóriába tartoznál kérdező? A kérdésed alapján ilyesmi történhetett a közelmúltban (ismét).
2019. dec. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem sorolnám magamat semmilyen csoportba és nem is szeretnek konkrét dolgot kijelenteni azzal kapcsolatban hogy milyen vagyok hisz mindenki másnak lát. Van magamról egy önképem ami pozitív és ennek tükrében van önbizalmam. Nem véletlen tettem fel a kérdést hisz valamilyen szinten tapasztalatból beszélek. A külsőm alapján ítéltek már meg és ezek a felületes meghatározások rólam sose voltak pozitívak miszerint én biztosan csak jasztanek egy adott személy érzéseivel. Egyáltalán nem gondolom ezt magamról viszont a külsőmbol kiindulva ezt vonják le holott nem adnak annak lehetőséget arra hogy megismerjenek és egy sztereotípia alapján beallitanak ( és minden más lányt is) hogy milyen is lehet. A férfiak valóban a biztonsági játékot szeretik persze tisztelet a kivételnek!
2019. dec. 25. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező, érdemben nem tudok válaszolni, csak így legalább tudom követni a kérdést, mert ez engem is baromira érdekelne. :) Teljesen ugyanebben a helyzetben vagyok. Azt hittem az egyetemen más lesz, több ember, idősebb és érettebb fiúk akik majd mernek is kezdeményezni...hát, ebben se lett igazam. :(
2019. dec. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gublug ***** válasza:

En megneztem a Tul jo no a csajom c. filmet. Azota nincs akadaly!

:D

2019. dec. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha szabad, megfordítanám a kérdést. Tegyük fel, h te abba a csoportba tartozol, amiről a kérdésed szól (nem tudom hogy így van e vagy nem) mit tanácsolnál az átlag fiúknak. A nagyon szép lányok (relatív) valóban belsőleg nem annyira harapósak, mint a "" kevésbé szebb"" társaik, vagy ez a sztereotípia valós, amit a férfiak felallitottak magukban a szép nokkel szemben
2019. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!