Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez? Hogyan változtas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, és sajnos eddig csak a fiúk jöttek be. De én nem akarok meleg lenni, mit tegyek? Tudok változtatni valahogy? 16/f

2019. dec. 26. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Ezt nem tudod megváltoztatni!

De kérlek, ne is akarj megváltozni, szeresd úgy magad ahogy vagy. Ezzel semmiféle gond nincs. Nagyon cukik tudnak lenni a meleg párok is! Hidd el, semmi okod nincs arra, hogy ne szeresd pont emiatt magad! Találd meg a boldogságot azzal, akivel szeretnéd, legyen az akár fiú is! 😉

2019. dec. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Csatlakozni tudok az előttem válaszolóhoz. Ezen nem tudsz változtatni. Sokan a Te korodban jönnek rá, hogy melyik nemhez is vonzódnak valójában. És nagyon sokan küszködnek önelfogadási problémákkal emiatt, akár évekig is. De csak azt tudom mondani, hogy ne akard magad megváltoztatni, hiszen egyrészt nem is tudnád, másrészt ezzel csak magadnak ártanál rengeteget, és később úgyis belátnád, hogy hasztalan volt.

Nem Te vagy az egyetlen, aki ilyen problémával küzd/küzdött, sok meleg van rajtad kívül akik mind átmentek ezek, aztán idővel elfogadták önmagukat.

Szóval, csak fel a fejjel, és ne akarj megváltozni, mert nem tudsz.


Egy szintén meleg srác

2019. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Miért szeretnél változtatni? Esetleg elítéled a melegeket? Ezáltal saját magad? Gyere össze egy lánnyal és lehet,hogy rendeződik majd az akaratod(ha a fenti kérdések igazak rád csak akkor)
2019. dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!