Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos vagyok, hol ismerkedjek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos vagyok, hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok, és egy ideje egyre jobban vágyom egy kapcsolatra, csak sajnos nem találtam eddig normális srácot. Hol érdemes ismerkedni? Személyesen nem merek kezdeményezni sajnos 😔

2019. dec. 29. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Most mit vársz, privátokat, vagy társkereső oldalakat?

Egyébként abból, hogy "fiatal lány" vagy még nem derül ki a korod, hogy ahhoz mérten válaszoljunk (társkereső regisztráció).

2019. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sobo8 válasza:
Nekem is hasonló a problémám. De mindenre vonatkozó tanács sajnos nincs.
2019. dec. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Ugyan ez vagyok csak fiúba, és elmondhatom neked hogy SEHOL! Ha tudnád a lányok is mit művelnek velünk..! Lassan 19 leszek, de akiknek tetszek kívűl belül, azok a 10-20 évvel idősebb lányok, mert ők tudják milyen a hűséges őszinte kapcsolat, a korunkbelieknek pedig ez nem kell. Szivesen ölelnék ma is egy lányt és kezdeném vele az évet, de hidd el nekem hogy élőbe is és neten is ugyan annyi a szórakozók száma. El nem tudom képzelni ti lányok is hány perverz üzenetet kaptok! Én itt is próbáltam ismerkedni sokat, de hát a távolság sokszor beütött, na meg hát ugye a tipikus kislányok.. Előző évbe pont ilyenkor chateltem egy lánnyal, ő azzal akart levenni a lábamról hogy újév alkalmából felcsináltatja magát. Gyönyörű, nem? Sajnálom hogy ezt kell hogy mondjam, de sajnos mindenhol ugyan olyanok..

18f

2019. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi van itt? Önbizalomhiányosok gyülekezete?

Legyetek bátrabbak.. Suliban is ki kell menni felelni és igen mindenki titeket néz, de tanár belekényszerített, így gondolom megoldottátok.Egy kapcsolathoz két ember kell. Ha nem mersz kezdeményezni, ez a baj, és ezért tartasz itt ahol..Nem így kell hozzá állni, pl. boltban vagy utcán tetszi kegy srác leszólítod megkérdezed háyn óra van a többi jön magától... ha meg elutasít még többcsilliárd jó pasi él a földön ennyi. A 3-asnak : Nem minden lány ilyen, csak te sem tudsz csajozni... huszonéves srác vagyok rengeteg barátnőm volt mind normális volt és felét a neten felét személyesen ismetem meg. Sok sikert legyetek bátrabbak és ne keressétek a kifogásokat.

2019. dec. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!