Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még normális tini...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális tini lányok 14-19?

Figyelt kérdés

Lehet még találni olyan lányokat, akik nem csak arra mennek, hogy menő legyél és sok pénzed legyen. Csak azért páran azt mondják neki, hogy jól nézz ki. Na meg instára kitesz egy pár képet, érkezik rá sok like. Utána egy idő után túl nagy lesz az egója. És úgy van vele, hogy csak tökéletes fiúval alakít ki köteléket! Mondjuk úgy vettem észre, hogy túlnyomó részt ilyen emberek között. Nem szokott hosszú kapcsolat kialakúlni. Tegnap bulizni voltam, megismerkedtem egy lánnyal egy haveromon keresztűl aki tőlem olyan 45 km-re lakik. De engem nem érdekel! A lány mutatkozott be. Dumáltunk és rögtön megmondta a teljes nevét. Kedves volt. Amikor éjfél lett ölelgetett, puszilgatott. Bementünk táncolni kb 5 percig telefonozott, utána mikor abba hagyta. Felkértem táncólni, nyomtuk is. De haverom mondta, hogy kapjam már le. És a csaj rögtön ott hagyott. Érdekes gondolom, nem azért mosolygott rám meg puszilgatott, stb mert nem tetszettem neki. Miért hagyott ott, mert ez alapján már úgy gondolta, hogy félénk vagyok? Haverommal össze is vesztem ezen. Igaz abba van igazság, hogy talán kicsit az vagyok, De ez akkor nem látszodott. Mivel oda merek menni a lányokhoz, akárhogy utasítanak el, nem halok bele! Én inkább szeretethiányos vagyok! Meg sajnos van egy pár rossz akarom! Nem akarok hülyeséget írni, de ha tényleg vannak olyan emberek akik rosszat akarnak. A lányok pedig ilyenek akkor, hogy találjak magamnak párt? Már kezdek elkésni kicsit a korom miatt is. De inkább a szeretetthiányom miatt Igaz legtöbb lány akivel próbáltam eddig ismerkedni nem helyi volt, mert itt méginkább ilyenek. De sajna ezeknek az embereknek a 80%-a a multam miatt nem szeret, mert 1,5 éve. Elég hülye voltam, és kipróbáltam egy pár alkalommal 1-2 tudatmodit. De azt hitte talán még hiszi rólam mindenki, hogy én keményem tolom. Pedig nem, mostanában nem is akarom, mert nem. olyan jók ezek. Gondolom azért hittek sokan drogosnak, mert valaki ott is kavart. A haverjaim közűl. De én ide is inkább le írom az igazat! A maradék 20% az meg csak úgy szerintem szimplán nem szeret, akármilyen vagyok!

18/F



2020. jan. 1. 18:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt az 1-2 drogot, pedig nem azért próbáltam ki, hogy jobb legyen az életem. Szimplán csak hajtott a kíváncsiság!
2020. jan. 1. 18:23
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Ha kételyed miatt tetted fel kérdésed, akkor ŐK a normálisak!
2020. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem, mert nyílván van egy pár. De mennyi az a pár, mennyire nehéz őket megtalálni?
2020. jan. 1. 19:57
 4/14 anonim ***** válasza:
7%

Menő vagyok, sok pénzem van, bárkit megkapok, jó csajokból soha nem volt hiányom és kb feleennyi idősen is bátor voltam és csajoztam, mint most te! Én már idősebb vagyok (van bnőm akinek amúgy 800-1200 Like van a képein és szerencsére ő is menő és gazdag, szóval nem kérek priviket Lányok ez nektek szól!!!)


Viszont nekem is volt egyzserű állásom, én is éltem kicsi pénzből... jó csajokból szintén nme volt hiányom, mert nekem nem ilyen volt a hozzáállásom. Mi az, hogy a lányok 20%a normális? Ilyen hozzáállással mégis mit vársz? Írod, hogy amúgy birod az elutasításokat, engem is utasítottak már el, nagy cucc van ilyen, nála sokkal jobb csajt szereztem.. még csak azért is... ezt így kéne neked is, vagy esetleg változni.. változtatni picit akár magadon.. Lekapni a csajszit bátor és erős húzás volt, mert azthiszi csak szexet akarsz.. de még ha scak azt akarsz akkor is.. ő puszilgat simogat romantikázik, így fejezi ki a szeretetét te meg lesmárolod... Ne csodálkozz, hogy más pasi karjaiba lökted, aki picit türelmesebb nálad.. okosabb. Van esélyed enked is, de ha csajjal vagy en a csók legyen már az első kezdj el dumálni vele és érd el, hogy úgy lássa, hoyg mennyire érdekled őt mesél magáról, próbáld megjeghyezni kérdezni érdeklődn iutána a többi jön magától odaadja a derekát... csak türelem, türelem rózsát terem...

2020. jan. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Pont a 14-19 a legkönnyebben kapható korosztály... nem kell soakt tenni egy kis bájcsevely stb... és már ágyadbana csaj.. Utcsó vagyok fiygelj oda ezekre légy nyitottabb és élvezd az életet hívd el kávézni stb a csajokat ismerkedj!
2020. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem.. Minden lány csak egy külsőségekre hajtó számító r**banc.. Nyilván vannak. De mit érsz ezzel a válasszal? Ennyi erővel írhattad volna, hogy akkor már ismerkednél is úgyis erre megy ki a kérdés.
2020. jan. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#4 Én egyátalán nem akartam még lesmárolni csak a "haverom" szorakozott. És semmi olyat nem írtam, hogy csak 20% normális. Azt arra írtam ha pl van 10 ember aki utál engem. Akkor abból pl 2 azaz 20% azért utál mert nem vagyok neki szimpatikus. Akárhogy is viselkedek. A maradék 80% meg a multam miatt, mert sajnos 10+ ember tutira ki nem állhat... És én is ha jól ki jövök egy lánnyal elhívom randizni.
2020. jan. 1. 21:29
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 Igen, egyrészt. De tényleg érdekel, hogy ezek a lányok miért gondolkodnak így?! És az iritál a legjobban, amikor van egy csaj aki, kb nem is nézz ki jól. Mégis csak a "legjobb" pasikkal hajlandó szóba állni. És az a szomorú, hogy valamilyen úton módon össze is jön neki talán még az is, hogy a fiú udvaróljon neki. De nem értem hogy, talán olyan fiúk ezek is akikkel. Valódi normális lány nem áll le!?
2020. jan. 1. 21:35
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

Igen,vannak🤨(Mint például én,de nem kérek privátot,nem megyek bele semmi féle kép küldésbe sem ismerkedni sem akarok kapcsolat céljából.)A lényeg hogy:

Nem szórakozóhelyen fogsz találni ilyet csak mondom.Általában ha valaki bulizni megy akkor a parti arcokat veszi észre az ember és csak olyanokkal társalog.

Ez a legyen menő/pénzes felfogás már egy ideje nem hiszem hogy számít,ha meg valakinél igen akkor annak hajrá.

14-19 évesen általában senki nem pénzes,csak a szülein élhet szóval nem értem mi ez az elvárás🤦

A csaj puszilgatott de megsértődött egy mindazon,ez több mint érdekes.

Haveroddal meg soha ne veszekedj lány miatt,ha a havert nem érzed jó barátnak akkor lépj ki a mérgező kapcsolatokból.

Felesleges benne lenni,csak magadnak ártasz.

Nyilván nehéz megszakítani egy kapcsolatot, utána nem leszel nagyon boldog de mégis függetlenebb leszel és hamarabb találsz olyanokat mint te.

2020. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak.Én sose a külsőre megyek.Ha engem a belső meg fog nem érdekel az sem hogy mennyi pénze van.Nem is értem mer kellett volna rögtön le kapni.Elso találkozonal én is inkább csak beszélgetni szeretek,megismerni a másikat.17/L
2020. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!