Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek? Nagyon szörnyű

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Nagyon szörnyű

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, tavaly májusban ért véget az első kapcsolatom.

Sajnos mostanában nem tudom miért, de csak arra tudok gondolni, hogy egyedül fogok maradni, nem lesz többet párom.

Szerintetek ez mennyire reális? :(



2020. jan. 2. 21:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Semennyire.
2020. jan. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy fogsz egyedül maradni! Nem 50 éves vagy még... ;)
2020. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire nem reális.
2020. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Jaj köszönöm szépen a válaszokat.

Kissé megnyugodtam most, tenyleg nagyon sokszor előjön ez a gondolatmenet sajnos es mar kezdem neha elhinni

2020. jan. 2. 21:35
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Én 18 éves; lány vagyok, sosem volt még kapcsolatom. Egy ideig én is aggódtam azon, hogy mi van, ha sosem találom meg az igazit, örökké egyedül maradok stb.. De rájöttem, hogy előttem az egész élet, és biztosan találok majd valakit. Így ha nekem nincs félnivalóm, akkor neked kedves kérdő végképp nincs.:)
2020. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
*kérdező
2020. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
Először mindenki így érez. Én az aktuális szerelmemet mindig is az egyetlennek tekintettem, és képtelen voltam mással elképzelni magam, aztán jött egy új fiú, és most ő lett ez az ”egyetlen”. Ez biztos csak egy időszak, mindenkinek vannak mélypontjai. Nincs olyan, hogy egyedül maradsz, hisz fiatal vagy, előtted az élet :)
2020. jan. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Nekem még csak az első csók se volt meg, nem hogy barát... Olykor nekem is feljönnek ilyen gondolatok, de rájövök mindig, hogy még bőven van időm. Van olyan ismerősöm aki 30 évesen jött össze élete párjával és pár éven belül meg már cuki gyerekeik vannak. Szóval ilyenek azért meg szoktak nyugtatni. Meg, hogy tudom, nem én vagyok az egyedüli..

19L

2020. jan. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Hogyha valaki egyszer már beléd tudott szeretni, akkor máskor meg más miért ne tudna szintén beléd szeretni?
2020. jan. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%

Én is ezt érzem folyton, mert minden lány csak szórakozik, aki nem olyan netes magamutogató kislány, az is csak szórakozik mint ha a fiúnak nem lenne érzése.. meg nem is szeretem magam.. De te lány vagy, a lányokra írnak a fiúk általába, szóval szerencséd van, hidd el lesz valakid, aki hűségesen szeretni fog és a mindene leszel. Hidd el, nálunk fiuknál ez rosszabb, főleg ha nem is merünk írni senkire, és tényleg nem foglalkozik velünk senki, na az tényleg szar..

19f

2020. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!