Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, a mai világba ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a mai világba ilyen lányra vágyok, szerintetek mennyire lehetséges? Visszahúzódó, hűséges?

Figyelt kérdés

Lehet hogy furcsán hangzik a kérdés, de kíváncsi vagyok TI lányok mit gondoltok.

Én egy olyan lányt szeretnék magam mellé, aki hibákkal és mindenemmel együtt elfogad, ha találkozunk a nyakamba ugrik, lehet ölelgetni, foglalkozni vele, kirángat a 0-24 itthon egyedüllétből, a külső nem a leg fontosabb, de belsőre mindenképp őszíte, hűséges, kedves, nem az instagramon dobálja ki idegeneknek a képeit 0-24, nem bulizik, KOMOLYAN VESZI A KAPCSOLATOT, tehát elég ritka az ilyen Igazi lány. Tudom hogy az ilyen lányokat gyorsan észre veszik azok a fiúk akik tényleg tudnak szívből szeretni és ilyen lányra vágynak, és azt is hogy általába az ilyen lányok nincsenek a középpontba, én tapasztalatom szerint nem is akarnak sokan kapcsolatot, mert félnek a mai fiúktól, el vannak nyomva és hasonlók. Szerintetek egy visszahúzódó srácnak mint én, van esélyem találni egy ilyen lányt? A korba nem megyek bele, mert tizen-huszon éves korba keresek, és hát mindkettővel volt már dolgom, sajnos pont azokat fogtam ki akiket nem kellett volna, de a múlt elmúlt nagynehezen. Félénk fiú vagyok, neten próbálkoztam elég sokat, de hadd ne kelljen leírnom hogy miket művel a lányok többsége is, szórakoznak, kihasználják az embert. Nem volt szerencsém. Hol érdemes kutatni egy ilyen szuper lány után?


2020. jan. 3. 05:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Sajnálom, már férjhez mentem!
2020. jan. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%

A 'nem bulizik' után remélem sehol nem találsz. Lehet ám visszafogottan is bulizni, ne a párom tiltsa már meg, hogy elmehetek-e táncolni a barátnőmmel néha, esetleg eljárhatunk-e félévente egy-egy koncertre.

Egyébként én 6 éve éppen egy házibuliban ismertem meg a páromat. Mind a kettőnket egy barátunk vitt el, és csendben elvoltunk magunknak, így kezdtünk beszélgetni.

Ebből kiindulva nyilván ne egy diszkóban keresgélj, de szinte akárhol találhatsz kedves, egyszerű lányokat ha kinyitod a szemed.

2020. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
4%
Pont ugyan ilyen vagyok, de a barátom az le se sz*ja😊
2020. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Kikötéseid azok vannak. Fogadjon el téged, úgy ahogy van, legyen olyan, amilyennek te szeretnéd...

Arra nem vagy képes, hogy magadtól kilépj az önsajnáltató, 0-24ben egyedül létből, nem teszel semmit a változásért, de várod, hogy az ég küldjön egy számodra tökéletes személyt, aki majd kirángat a sanyarú sorsodból? Miért kellene bárkinek is tenni érted, ha te sem teszel magadért? Leszólod azokat a lányokat, akik nem a te besavanyodott életmódodat folytatják, hanem másképpen próbálnak élni? Mégis hogy találhatnál bárkit is, ha te semmit nem teszel hozzá a saját boldogságodhoz? Milyen már, hogy senkid nincs, de olyan hülye szabályokat állítassz fel, hogy nem bulizhat az álomnőd? Ő alkalmazkodjon teljes mértékben a te elgondolásodhoz, de te meg sem próbálsz majd alkalmazkodni hozzá, vagy nyitni az új dolgok felé? Legyen inkább ő is olyan életképtelen, mint te? Ébresztő!

2020. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..

Ez is te vagy, igaz?

Tehát változtatni sem akarsz magadon, de az a mindened, hogy találj magad mellé egy gyámot, akit ölelgethetsz, mint egy plüss macit? Ideje lenne felkeresned egy szakembert, aki segít normális életet élni. Neked nem a barátnő fogalma lenne a lényeg, hanem a lelki támaszé. Képtelen vagy egyedül boldogulni az életben, ezért keresed annyira egy személyt, aki majd mindig veled lesz és fogja a kezed minden lépésnél, mint egy anya pótlék. Amíg nem látod be hol a hiba, addig nem lesz változás. Menj el pszichológushoz.

2020. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

3-as sajnálom ha a barátod leszarja hogy ilyen jó lányt fogott ki. Ez tényleg szomorú. Sok sikert, a barátod meg ha leszar akkor jobb minél előbb véget vetni a kapcsolatnak, és olyat keresni aki nem ver át, őszintén szívből szeret és megbecsül téged!


A többinek meg, nem mindenki olyan hülye partiarc mint ti, khm látszik is a válaszból miért nem akarok olyat aki buliba rázza magát, az olyan fajta lányok nem jönnek be, a viselkedésből egy ésszerű ember a válasz alapján is látja, miért is nem :) A normális lányoknak respect, akinek pedig nehezére esik a normális válasz, és az hogy eljusson az agyáig hogy nem minden fiú arra izgul ha a lány kidobja mindenét és a hátsóját rázza egy buliba. Ebbe az irányba egy csendesebb lányt keresek, ha meg kell tiltani a bulizást ott már baj van eleve, de nem megyek bele hogy miért.

2020. jan. 3. 14:39
 7/28 anonim ***** válasza:
0%
Az itt a probléma hogy kevés olyan fiú van mint te és kevés olyan lány akire mindaz igaz amit leírtál. És ahhoz hogy két ilyen ember találkozzon nagy szerencse kell.
2020. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
64%

Neked mi számít bulinak?

18L

2020. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Igen ritka, és pont ezért kértem segítséget. Amúgy rengeteg lánnyal beszéltem akik nem buliznak, csak mindegyik az a flegma hercegnő típus, van aki több fiúval flörtöl egyszerre, illetve nem is egy olyan van aki pár mondat után félmeztelen képeket küld, tudom hogy az átlag erre vágyik de én nem, nekem nem olyan lány kell akinek ilyen képei vannak a telefonján.

(Persze fiú vagyok én is vágyok a testi kapcsolatra, főleg ölelésre, de nem képek formába, amit már több ember is láthatott mert akkora ribi az illető hogy ilyenek vannak a telefonján..)

2020. jan. 3. 14:58
 10/28 A kérdező kommentje:
8-as, ahol sokan vannak, zene, pia, ahol hülyeségbe vonhatják be a másikat, ami +egy zavaró dolog ha sok fiú van, biztos tudjátok milyen egy diszkó stb, ilyen téren én csendesebb lányt szeretnék, nem olyanaki eltáncolgat éjjel piásan más fiúkkal is, nekem hűséges lány kell, nem az olyan tipikus cafka fajta, akik napi szintn megtalálnak engem, elegem van belőlük. Jézusom, 17-19 évesen gyerekkel írnak rám hogy milyen jóképű és kedves srác vagyok, szerintetek nekem ilyen lányokra van szükségem? Csak egy visszahúzódó cuki lány, aki szeret elfogad, szüksége van rám szeret és megölel minimum minden órába.
2020. jan. 3. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!