Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? Vagy mit változtassak magamon lányok?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok. Beszélgettem már pár lányal, és szerintük nagyon kedves,jófej srác vagyok. Nem az a bunkó fajta, aki csak arra megy, és megcsalom meg stb... (Eddig 1 barátnőm volt) Én sem tartom magamat bunkónak. Szerintem udvarias, jószivű, hűséges, vicces srác vagyok (Nem,nem beképzeltségből) Sosem szoktam bunkó lenni a lányokkal szemben... sőt, szinte senkivel sem. Szeretek romantikázni, pl bele élni magam egy romantikus filmben, amikor kiülnek e viz mellé a naplementéhez, és ott beszélgetnek, megtörténik a csók, stb... De a lényeg az lenne, hogy normális srác vagyok. De egy lány sem bukok rám. Tényleg, nagyon szeretnék egy hűséges barátnőt, aki mellesleg szeret is, és megbecsül... de tényleg, egy lány sem bukik rám. Lányok, szerintetek mit változtassak? Kérlek, a válaszba a korotokat is irjátok le.

2020. jan. 4. 03:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Én igaz nem lány vagyok de leírom a véleményem.. 100 lányból max 2 olyan amilyen te vagy szoval nem benned van a hiba
2020. jan. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez alapjan semmit. Te ilyen vagy. Lehet h ha megjatszod magad, akkor elobb lesz masik baratnod, de az olyan kapcsolat is lesz. Maradj hiteles, add magad, legyel kedves, ismerkedj, baratkozz, es elobbutobb lesz egy lany, akinek be fogsz jonni.
2020. jan. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az a baj h sok lánynak sajnos nem ez kell.Azt nézik h minel menőbb pasi legyen.17L
2020. jan. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit változtatnod, egyszerűen csak nem találtál még hozzád illő lányt. Manapság ritkák az ilyen normális lányok, de vannak kivételek.
2020. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy külsőleg nem jösz be nekik, nyilván nem ez számit elsősorban de benne lehet ez is.

A tulajdonságaid nagyon okék szerintem, az alapján sok lány kereshet ilyen fiút mint te.

2020. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segitségét. Van 1-2 lány, akinek be is jövök, és beszélek is velük... de nekik a belsőjük nem nagyon fogott meg a flegma stilus miatt... És messze is laknak
2020. jan. 5. 01:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én fiú vagyok, de ha elfogadsz tőlem egy jó tanácsot, ne játszd meg magad. Add önmagadat, legyél továbbra is az aki vagy, és hidd el, egyszer majd egymásra találtok azzal a lánnyal, akit neked szánt az Isten. Csak ne játszd meg magad. Ennyi a lényeg.
2020. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem szerencsésnek mondhatod magad. Mármint nem tudom hogy a lányok 99%-ának miért az kell hogy kihasználják őket.

Remélem sikerrel jársz és megtalálod a hozzád illőt. És ahogy az előző szólt;légy önmagad(mert az menő)

17/L

2020. jan. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Köszönöm a válaszod. Egyébként miért tarthatom magam szerencsésnek? :)
2020. jan. 27. 14:13
 10/11 anonim válasza:
16 évesen hova akarsz még barátnőt? Azt se tudod még hogy mi a szerelem. Meg nem vagy még elkésve. Nem kell ennyire sietned. Amúgy meg nagyon ritka az olyan lányok amiket leírtál. Még amúgy is tapasztalatlan vagy hogy ki ismerd az embereket. Nem értem ezeket a mai lányokat hogy 15-16 éves korban már ítt sírnak hogy jajj miért nincs barátnőm stb. Elősször tanulj, meg járd ki az iskolát aztán majd utána ráérsz csajozni. Mindennek eljön az ideje.
2020. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!