Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjek lányokkal, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek lányokkal, ha én is lány vagyok?

Figyelt kérdés
A netes ismerkedés nehezen megy, meg ritka aki közel lakik, távkapcsolatot nem akarok. Jobb lenne ha nyilvánosan felvállalnám a másságomat, könnyebb lenne az ismerkedés? Csak az a baj hogy ettől is félek, mert a szüleim meg a nagyszüleim elég elutasítóak.

2020. jan. 7. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát én inkább azon gondolkodnék hogy személyesen hogyan jössz rá hogy ő is bi, vagy leszbi. Nyilván ennek vannak jelei, de hát van aki ezeket nem veszi észre. Vagy van aki tökéletesen titkolja a dolgot.

De ha neked így jobb lenne akkor próbáld meg, otthon nem kell erről tudniuk. Nem azt mondom hogy titkolt el de ha tényleg elutasítóak, erőszakosak is ezzel szemben akkor szerintem nagyobb bajt szül, mint jót.

2020. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

...ha elmondod.

2020. jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát nem feltétlenül kell hirtelen mindenki előtt felvállalni, de arra számíts, hogy ha lesz párod, őt is be kell majd mutatni, együtt fognak látni benneteket stb. Jó lenne "elkezdeni adagolni" a dolgot főleg ha elutasítóak, mert az sem jó ha abból tudják meg, hogy már van barátnőd is.

Mert azért remélem a kapcsolatotokat nem akarjátok titkolni még a szüleitek előtt is...

2020. jan. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Labriszon szoktak lenni programajánlók. Ott.
2020. jan. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ha már lenne barátnőm, úgy könnyebb lenne elmondanom hogy mi is a helyzet

Addig nincs is nagyon értelme szerintem

2020. jan. 7. 16:30
 6/13 anonim válasza:
Én pl az exem itt ismertem meg. 22/l
2020. jan. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik egy próbát akkor ez is megér :D bár normális emberrel nem igazán találkoztam még itt. Mindenesetre írhattok csajok :'D
2020. jan. 9. 10:47
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha van kedved írj. :)

18l

2020. jan. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Ha gondolod írj
2020. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj. 17L
2020. jan. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!