Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek rólam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

Alapvetően én egy csendes, visszafogott lány vagyok de ha jól érzem magam egy társaságban akkor viszonylag hamar feloldódom. Van humorérzékem (az már más kérdés, hogy milyen 😂) de ha a helyzet úg, kívánja tudok komoly is lenni. Próbálok mindenkivel kedves lenni, nem vagyok felszínes.

Sajnos elég makacs és önfejű tudok lenni 😅

Szeretek segíteni az embereknek ha tudok, akár egy-két tanáccsal vagy csak azzal, hogy meghallgatom őket. Én viszont nem igazán beszélek a problémáimról.


Hirtelen ennyi jutott eszembe, tudom hogy nem sok és ezek alapján nem vagyok túl különleges, sőt mondhatni átlagos. De valamiért még sem találok párt magamnak. Létezik, hogy csak a külsőm az oka ennek? (arról direkt nem írtam, tudom hogy van mit javítani rajta) vagy más?



2020. jan. 11. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nincs veled semmi baj, bár ennyiből nehéz megmondani. Lehet, hogy a külső miatt van, sajnos sokaknak ez a fontos, pedig a belső többet ér szerintem.
2020. jan. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Első vagyok. Nagyon fontos, hogy légy önmagad, ne változtass magadon mások miatt. Se a külsődön, se a szokásaidon, tulajdonságaidon. Aki igazán szeret az olyannak fog szetetni amilyen vagy. Aki meg nem, az nem téged szeret, hanem ami szerinte lehetnél. De az már nem te leszel.
2020. jan. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért ezek nem túl jó tanácsok.

Ha a külsődön tudsz mit alakítani, akkor tedd azt. Ez nem azt jelenti, hogy ha szőke a hajad, de valakinek feketén tetszene akkor fesd be. Tartsd meg a saját egyéniséged, de ha le kéne dobni pár kilót, akkor azt magad miatt tedd meg. Ha problémás a bőröd, azt magad miatt kezeld. Ha saját magad jól érzed magad a bőrödben és ápolt vagy, az fog tetszeni az embereknek.

2020. jan. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Tucat.
2020. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs baj veled ne hanyagold el a tested ha pl kövér vagy sportolj fogyj, ha most szoke vagy de feketen jobban erezned magad probald meg és legyen onbizalmad!
2020. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, igaz, nem tudom, hány éves vagy, hogy ne görcsölj azon, hogy párt találj, annál kevésbé fog sikerülni. Engedd el ezt a kérdést, majd ha 30 valahány éves leszel, és még mindig nem találtad meg az igazit, akkor kezdjél el gondolkodni, vajon miért. Igaz, én 36 éves voltam, amikor megtaláltam életem szerelmét.Pont akkor, amikor már nem is számítottam rá.
2020. jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aranyosnak tűnsz. Ha valaki a külsőre megy, egyből ignoráld. Szerintem aranyos lehetsz, de ismeretlenül ezt nem lehet megmondani, plusz ez ember függő.. Én nekem például maga lennél a tökéletes ha őszinte hűséges lány vagy, elfogadnál ahogy vagyok, nem bulizol, nem csalod meg a párod, nem szégyenled halálra ölelgetni akit szeretsz.. Ilyesmik. A magamutogató kis instalányok pedig egyenesen taszítanak.

Csendes visszafogott, mai világba ők az igazi lányok, nem pedig azok akiknek ha 2 ezer alatt van a like már sírnak.. Egy visszafogott aranyos csendes lány, sokkal aranyosabb és értékesebb az én szemembe.

2020. jan. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Törölték a válaszom. Nem baj újra leírom. Még mindig nem lehet ennyiből megállapítani. Sőt ha újra törlik újra leírom mert nekem ez a véleményem.
2020. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Alapvetően én egy csendes, visszafogott lány vagyok de ha jól érzem magam egy társaságban akkor viszonylag hamar feloldódom. Van humorérzékem (az már más kérdés, hogy milyen 😂) de ha a helyzet úg, kívánja tudok komoly is lenni. Próbálok mindenkivel kedves lenni, nem vagyok felszínes.


Sajnos elég makacs és önfejű tudok lenni 😅


Szeretek segíteni az embereknek ha tudok, akár egy-két tanáccsal vagy csak azzal, hogy meghallgatom őket. Én viszont nem igazán beszélek a problémáimról.


Az önbizalmam sajnos a bányászbéka segge alatt van, így itt keresek olcsó bókokat.

2020. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!