Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a mai fiatalokra, hogy nem népszerűek az ellenkező nemnél? Tényleg ennyire nehéz a társkeresés?

Figyelt kérdés
Én nem kellek senkinek sem már régóta ezért kíváncsi vagyok, hogy vannak-e sorstársaim és, ha igen milyen arányban a párkapcsolatban élőkhöz képest? Suliban milyen a magányosok párkapcsolatosok aránya?

2020. jan. 11. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Egyáltálán nem jellemző! Bármelyik csajról lebeszélem a bugyit, van önbizalmam és ha éppenséggel elutasít egy csaj vagy nen jövök ne neki meg csak azért is nála sokkal jobb csajt keresek mindannig meg be nem jövök vkinek! Rengeteg csajom volt már én voltam az iskola menője mi mertünk kezdeményezni szeretik a lanyok ha egy fiu tökös el meri őket hivni vhova. Aki ilyen onbizalomhiányos mint te vagy annak sosem lesz csaja! Nem otthon kell ülni hanem elmenni bulizni ismerkedni vagy a suliban beszelgetni a jó csajokkal én elég népszerű vagyok, sőt levakarni alig tudom a bűnronda csajokat .D
2020. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Az első nagy kamus! Otthon ülő típus vagyok, mégis volt/van csajom! Szóval ez inkább arról szól, hogy hogyan is bánsz a lánnyal, ha megszolalni se tudsz, akkor ott már látja a lány, hogy baj van, szóval lazán kell ezeket venni és bármiről tudni kell beszélni a lánnyal...
2020. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
90%

Lefordítom az első "válaszoló"-t


Tehát.


Az önbizalom tényleg nagyon fontos. Ez nem arról szól, hogy azt kell gondolnod magadról, hogy na én mindenkinek bejövök, és hú de jól nézek ki. Oda kell menni, ez a legnehezebb lépés szerintem, és utána próbálj meg feldobni egy laza témát. Ne próbáld ezt egyből idegenekkel kezdeni. Elég ha csak egy ismerősöddel kezded, és eldumálgatsz vele erről vagy arról.


Teljesen mindegy hogy nézel ki, előbb utóbb tetszeni fogsz valakinek, és aki szerint ez nem így van, az nem tudom milyen módon gondolkozik.


Biztos láttál már gyönyörű lányt, egy hozzá képest nem olyan jól kinéző fiúval, és gondolkoztál róla , hogy mégis hogyan csinálta.


Elkezdett vele beszélgetni, utána pedig a személyiségével megfogta a lányt.


Tehát, próbálj sokat beszélgetni, merj odamenni, ha nem jön össze akkor is lesz még száz ilyen.


Ne ülj otthon, amikor csak lehet mozdulj ki, ismerkedj, és előbb utóbb megtalálod az igazit :)

2020. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%

Első váalszoló vagyok!


2! Miért lennék kamus? Nem vagyok az és egy otthon űlő szerintem ne nagyon osztogasson tanácsot! :D Abban kiegyezunk/egyet értek veled, hogy tudni kell bármiről beszélni, így van és én pl. tudok, de ha te is, akkor ne ülj otthon te sem!


3! Ilyen szépen nem volt időm részletezni, de igen nagyjából erre gondoltam, köszi, hogy kifejtetted bőven! Dobtam rád egy zöld kezet!


Kérdező! Minden hozzáállás kérdése! Merj és ne keseredj el, ha először nem jön össze, hiszen először seniből sem lesz győztes, csak akkor, ha felkészül rá... ;)


üdv : 1. váalszoló voltam.

2020. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
75%
Valószínűleg azért mert a megfogalamzásod stílusa meróőben hasonlít olyanra aki egyfolytában csak kamuzik. Ráadásul a 47%-os értékelésed se egy bíztató dolog.
2020. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

18 éves vagyok s még nem volt pasim.


(Meg a párkapcsolatos ellentéte nem a magányos...)

2020. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4%

5! Nem rég regisztráltam az oldalra, bár nem hiszem, hogy neked bármit is bizonyítanom kéne! A 47%-ot te is elérheted, mert neked kapásból pirosat adtam. Én jó tanácsot adtam, látom neked sem ment át, hogy mit írok, a stílus meg vagy bejön vagy nem! Inkább fogadd meg te is a tanácsom, mert a csajok az ilyen srácokat mint te is vagy nem igazán csipázzák.


Kedves 3-asnak ment át csak,amit írtam. Ő értette. Legközelebb tényleg csiszolok a fogalmazásomon, tekintve a sok gyengeképességűt itt...

2020. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Igen, ennyire nehéz. Több ezer oka van, a lányok a fehér herceget várják, a fehér hercegek pedig ezt kihasználják és 1 alfa férfira jut 5-10 csaj (sok ilyen haverom van, nem a levegőbe beszélek). Aztán az elvárások. Az egekben, mindkét nem részéről. Aztán az idősebbek belopják a fiatal csajokat. Meg egy kis statisztika is, kb 5%-al több a fiú mint a lány 20 év körül. Tehát mindezt összeadva: 80% csaj foglalt, olyan 20% körül van a fogható csaj az átlagpasinak, de viszont a pasik 60%-a magányos, mert a felső 40 lefoglalja a 80% nőt. Ha a 20%-ból mégis talál 10% pasit, akkor az állás 10% magányos nő, 50% magányos pasi lesz kb 20-30 év között.
2020. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, ennyire nehéz.


A lányok egyébként fiatalon kelendőek, a fiúk nem. Nem ritka, hogy egy fiatal lány egy idősebb férfival jön össze, mert ő biztonságot tud adni...

2020. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!