Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Korlátozott (fogyatékos)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korlátozott (fogyatékos) embereknek van társkereső?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Születésemnél fogva hiányzik a bal karom. Alapvetően nem gondolom ronda embernek magam, de szerintem megértitek, hogy ez a hiány egy "kis" gátat szab nekem a társkeresésben. Az lenne a kérdésem, hogy létezik-e olyan társkereső, ahol hozzám hasonló külső, vagy esetlegesen akár belső problémákkal együtt élő emberek között megértő társat találhatnék? Vagy esetleg olyan teljes életet élő embereket, akiknek nem okoz gondot, hogy ilyen vagyok, és ilyen társat is szívesen elfogadnak. (Értsd: ezért nem alkalmasak nekem az alapvető Tinder/Badoo stb társkeresők,mert ott nincsenek ilyenre konkrétan felkészülve az emberek).

21/F



2020. jan. 14. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos a kérdésre nem tudom a választ, de a való életben nagyobb eséllyel indul mindenki, mint a társkeresőkön. Fogadd el magad, legyen önbizalmad, ne szabjon gátat semmi, te te vagy és úgy vagy jó, ahogy vagy.
2020. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Nyílván tisztában vagyok ezzel, meg igyekszem, van persze egy kis bizonytalanságom, de mivel ezen változtatni nagyon nem tudok én nagy részt elfogadtam már ezt. Viszont sokat bulizni nem járok, van 3-4 barátom, velük gyakran beülünk éttermezni vagy egy bárba, vagy egyéb programok, de valljuk be, munkahelyen és iskolában nem igazán célszerű párt keresni (nyilvan a rossz tapasztalatok beszelnek belolem), házi nyúl...az utcán én meg nem tudnék senkit "letámadni", meg azért ahhoz tényleg arc kell, hogy odamenjen valaki máshoz, főleg hogy semmit nem tudsz a másikról. Így eléggé fogytán vagyok a lehetőségeimnek. :/
2020. jan. 14. 19:25
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk egyetemen van ilyen szociális közösség... Volt szerencsém ismerkedni velük a buliban, és el se hinnéd, hogy sokaknak van egészséges párjuk...
2020. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Basszus,teljesen épp,egészséges ember vagy.Van ez a születési rendellenességed,de ennek ellenére szinte mindenre képes vagy,szellemi szinted abszolút egy átlagos emberrel megfelelő.Szerintem itt a kulcs az lenne,hogy próbálj minél több helyre eljárni a barátaiddal,próbálj új hobbikat,a lehetőségeidhez mérten próbálj minél változatosabban élni.Hidd el ha ez meg van,sok helyen megfordulsz akkor előbb utóbb ez is jönni fog.
2020. jan. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Lehet jobb lenne ha egy testileg ép párt keresnél magad mellé, könnyebb lenne az élet. Fogadd el magad ahogy vagy, addig nehéz lesz a dolog. Engem amúgy nem zavarna egyáltalán ha vmi ilyesmi baja lenne a páromnak. Ismerek egy barlangászt (!) akinek csak fél lába van, mégis tőle tanulunk sokan, nem fordítva. Nekem csak lelki problémáim vannak, de így is nehéz minden, szóval megértem amúgy teljesen.
2020. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
74%
Szia, nem tudom, hogy ez igazából segít-e,de remélem, hogy ad némi magabiztosságot, nekem például mozgásképtelen, izomsorvadásos, a párom. Ő amúgy azt, hogy ágyhoz kötött egy élethelyzetként fogja fel, és a lehető legteljesebb életet éli, teljesebbet, mint némely átlagos ember. Ez vonzott benne a legjobban, úgy gondolom, hogy csak legyél önmagad és meg fogod találni, azt, akinek ez ellenállhatatlanul vonzó.
2020. febr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
30%
tinderen csak korlatozott, fogyatekos csajokkal talalkozom...de szellemileg elsosorban😂
2020. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó:

megértelek :D de sajnos ez nem válasz a kérdésemre.

Mindenesetre a reggelemet feldobta.

2020. márc. 12. 08:44
 9/13 Mazomen válasza:
73%

Szia!

Elméletileg a [link] oldal fogyatékosoknak lett létrehozva, de épp emberek is vannak fent. Nyilván nem egy nagy adatbázis és lehet a te életkorodnak meg amúgy is kevesen felelnek meg.

Én a legfiatalabb korosztályon kivül minden regisztrált hölgyel probálkoztam kapcsolatba kerülni, kb. minden 10. hajlandó válaszra méltatni, abból minden 10. hajlandó a fényképküldésed után még szóbaállni veled. De mondjuk ez az összes internetes társkeresőn igy működik. Abban egyetértek az előttem szólókkal, hogy a való életben 100x nagyobb az esélyed kapcsolatot teremteni mint interneten.

2020. jún. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2020. jún. 5. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!