Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ilyen lányokal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ilyen lányokal ismerkedni székesfehérváron?

Figyelt kérdés
Tehát az a kérdésem hogy székesfehérváron hol tudnék olyan lányokal ismerkedni akiknek olyan közös érdeklödései vannak mint nekem pl szereti a hiphop zenét filmekböl marvel dc star wars transformers mátrix terminátor halálos iramban mission impossible 300 gyűrűk ura hobbit kingsman másnaposok illetve szeret videójátékokal játszani xbox playstation.
2020. jan. 17. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Na ne.......
2020. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Az oviban
2020. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem kíméld meg a lányokat magadtól.
2020. jan. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Ne képzeld el ilyen részletesen... Sokszor mindkét félnek más az ízlése, és még ha találsz is egy ilyen lányt (amire elég kicsi az esély), akkor sem biztos, hogy boldogok lesztek. Adj olyanoknak is esélyt, akik nem pont olyanok, mint te, illetve amilyennek képzelted az ”álom lányt”.
2020. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mik azok a közös érdeklődések, mikre gondolsz, és mi érdekel leginkább?


Mert ha Pl: Ha olvasás = akkor Könyvtár

Ha Zenei világ = koncertek

Ha foci = Foci pálya



Nyilván ez egy példa, de ha leírod hogy mi az érdeklődésed, vagy végig gondolod, akkor hamar ki kalkulálhatod hogy hol lehet ilyent találni. Remélem segítettem.

2020. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Zenék,filmek,videójátékozás ezek lennének a közös érdeklödés
2020. jan. 17. 20:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Zene = koncert (vagy hasonló)


Film = Mozi (vagy hasonló)


Játék = kaszinó (vagy egyéb játék termek) ez nem jelenti azt, ha valaki egy ilyen helyen megfordul, hogy nem az a hobbija mint neked.


Érdemes a környezetben feltérképezned, hogy mik a lehetőségek. Ha megvagy vele, ehhez mérten tudod alakítani magadnak a dolgokat.

2020. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szóval gamer lány féleségekkel. Hát BarCraft-ot tudom mondani mert oda szoktam járni, ha van Székesfehérváron. Azon kívül meg játékostárs keresők stb. Akik szeretnek játszani,azok általában szeretik a sci-fi, akciófilmeket.

Tipp:SOHA ne kezdj a Marvel vagy DC kérdéssel. 👌

17L

2020. jan. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg aki nézz animét
2022. márc. 23. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!