Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tűnik el minden srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnik el minden srác egy idő után?

Figyelt kérdés

Ha nagy ritkán beszélgetek/írogatok egy fiúval egyszer csak szó nélkül lelép és nem ír többet. Eddig sajnos mindig így jártam... Pedig elsősorban neten ismerkednék de így nem lehet :( nem tudom mi lehet velem a baj, de valami biztosan van ha ez állandóan megtörténik 😅


Szerintetek?



2020. jan. 18. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet tudni, mi a baj veled.
2020. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennyiből tényleg nem lehet tudni sajnos.
2020. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem érdekled és kész.
2020. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akkor eddig miért érdekeltem? 😂


Tudom nem sok info, de többet nem tudok írni. A beszélgetés közepén eltűnik. Mindig így járok...

2020. jan. 18. 15:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyilván ők nem beszélgetni akarnak. A beszélgetés egy eszköz lett volna a célhoz. Aztán felmérte, hogy te nem mész tovább, és akkor inkább keresett mást.
2020. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért ilyenről szó sincs... Feltűnt volna nekem is.
2020. jan. 18. 15:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztem csak dugni akartak.
2020. jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy rutinos fiú letudja szürni írásodból hogy mennyire vagy vevö szexre mennyire könnyen lehet befüzni,az írásodból lejött nekik hogy nem az a lány vagy és nem írtak többet
2020. jan. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

ÉS TE?

Te miért ba**ol visszaírni, mikor ír neked valaki és kérdez tőled valamit???

Ráadásul még normálisan is, nem paraszt stílusban!

Bagoly mondja!

-.-

2020. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ismerős:)

Szerintem is az lehet, hogy nem igazán beszélgetni akartak. Vagy kiderült valami olyasmi, ami nem tetszett neki. Pl. utálja, ha valaki dohányzik, és te dohányzol. Vagy bármi ilyesmi.

Ezután könnyebb eltűnni szó nélkül, mint megmondani, hogy bocs, de meggondoltam magam.

De ne keseredj el, és legyen továbbra is önbizalmad! És további kitartást!^^

2020. jan. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!