Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sikerült bármit kihoznotok belőle? Akár egyéjszakás, akár komoly. Vannak fent szép, értelmes lányok?


Fontos, hogy fiú vagyok, a lányoknak feltehetőleg más esélyeik vannak.



2020. jan. 19. 03:01
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
A lányok többsége ego simogatásért van fent és kb vissza se írnak. Nagy ritkán ki lehet fogni egy-két normális csajszit, de a többsége kretén.
2020. jan. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem nézel ki jól és nincs jó szöveged akkor egy nagy nulla az esélyed.
2020. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
74%
Egy kalap szar.. mint az összes többi társkereső oldal. 1 nőre jut 50 pasi, a nők meg kiválogatják azokat akik a legjobban néznek ki és csak azoknak írnak vissza, kb. erről szól az egész. Húspiac.. a személyiség semmit nem jelent itt.
2020. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
92%
Azt kihagytátok hogy fizessss be ennyit meg annyit mint az összes többi fosnál..A mai társkeresők csak a pénzről szólnak..Fizessen a fxom a szerelemért.Akkor inkább élőben szólítok ke valakit!
2020. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Volt tinderem kb. fél évig (18/L). Őszintén szólva nekem eléggé rossz tapasztalataim voltak. Lehet hogy naivnak tartasz/tartotok, de én tényleg egy társra vágytam, gondoltam megpróbálom az oldalon. Ha vki írt válaszoltam, beszélgettem minden. Aztán egytől egyig az összes befuccsolt.. A pasik 3/4-e egyéjszakás kalandra vágyott..azonnal a szex lett a téma, én meg nem kértem ebből, nem vagyok olyan. Egy idő után feladtam, és letöröltem. Persze azért ha tovább lett volna meg az app, akkor valószínűleg lennének pozitív élmények is. De egy idő után fárasztó az, hogy match-elek valakivel és az első kérdése "szex?"..
2020. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokáig voltam rajta, de személyesen annyi a tapasztalatom, hogy sokan nem azt a profilt mutatták magukról ami a valóságban tükröződik róluk. Amúgy sem használtam komoly céllal de ennyi lejött belőle, hogy a legtöbben egy kalandért használják. Komolykapcsolatok szerintem csak nagyon keveseknek adatik meg innen.
2020. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Én olyan képekkel próbálkoztam amin tényleg jól nézek ki és a nők szerint is jóképű vagyok. Sajnos 10 nőből aki tetszik 9 nek már van komoly kapcsolata. Tindereztem egy darabig. Egy kevésbé szép nővel elbeszélgettem virtuálisan sokáig de nem tudta, hogy akar e végül találkozni. Lett egy külföldi modell párom akire ráírtam és vissza se írt. Lett még gyönyörű 10/10 es csaj is a párom de ő sem írt vissza. Minek lájkolnak be ha vissza se írnak? Pedig próbáltam olyanokat írni ami egy nőnek tetszik. Még véletlenül sem hoztam szóba a szexet.
2020. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
42%
Nekem bevált. Ott ismertem meg a páromat, akivel 2 hónapja együtt vagyok.
2020. jan. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Attól függ mit szeretnél.

Beszélgetést gyakorolni lányokkal lehet simán ha esetleg az nem menne.

Érdemes 2-3 képet felrakni ami nem hátborzongató és akkor lesz bőven match is. Én mindig próbálom komolyan venni, már a feltöltött képekről is sok kiderül.

Nekem általában 8/10 visszaír amit nagyon nem nehéz elérni. Illetve ne egyéjszakást keress, azt nem fogsz találni.

2020. febr. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem ha kipróbálod kalkulálj azzal, hogy nem 1-2 találkád lesz, mire találsz olyan embert, aki élőben is szimpi lesz. Én lány vagyok, a gáz randik aránya kb 6-ból 4 volt eddig. 😄 De a fiúktól is sokszor hallottam már gáz eseteket..Ja, és ami még tanács lehet, nem szabad sokáig húzni az első találkát. Érdemes túlesni rajta az elején, derüljön ki minél hamarabb, hogy milyen a másik valójában.
2020. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!