Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen lány hogyan és hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lány hogyan és hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Elszeretnék kezdeni komolyabban ismerkedni, csak az a baj, hogy nem vagyok az a típusú lány akire felfigyelnek a fiúk. Én pedig nem merek kezdeményezni, szóval így elég nehézkes a dolog azt hiszem 😔 gondoltam arra, hogy belevágok az internetes ismerkedésbe, de nem hallottam róla túl sok jót, bár ki tudja 😃


Szerintetek?



2020. jan. 19. 09:04
 1/4 Modeler ***** válasza:
84%

Csajoknak nagyobb arányban írnak levelet mint fiúknak... De egyáltalán nem garantált a minőség (ahogy ezen az oldalin privizgetők se).

Ha akarod kipróbálhatod, de sok személyes adatot ne adj meg magadról, csak olyannak akiben már megbízol. És képeket is csak normálisakat mutass, ne olyan nagyon kirívókat.

Sok sikert.

2020. jan. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Én itt ismerkedtem meg a kisbabánk apukájával! :)

Sok sikert!

2020. jan. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából nagyon sok oldal van, amik erre lettek kitalálva eredetileg. Sajnos szinte egyik sem jó semmire, ezt személyes tapasztalatból mondom. Sok olyan fiú van, aki meztelen képeket akar kicsalni mindenkitől, illetve olyan is, aki alapból lánynak adja ki magát, ugyanezen célból (vagy simán csak azért, mert pasiként semmire nem ment). Megpróbálhatod itt is, én barátnőt is találtam itt régebben. Viszont tényleg legyél óvatos, nehogy később rosszul járj.
2020. jan. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Stargate fan ***** válasza:

Az iskolában, rendezvényeken, ilyesmi helyeken simán tudsz ismerkedni. Barátokkal egy összejövetel alkalmával is megoldható (amikor a barátod meghívja a barátját és az is az ő barátját, stb.)


A kezdeményezésnél meg nem kell félni, mert nem egyből a kezét kered meg az illetőnek, hanem csak ismerkedsz, arra pedig az emberek 99%-a nyitott.

Gondolj arra hogy ha elkezdeni beszélgetni nem mersz vele akkor hogyan fogod majd merni megcsókolni ha összejöttök 😃


Nem harapnak az emberek ha hozzájuk szólsz 🙂

2020. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!