Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Szerintetek gáz, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek gáz, ha egy lány szívesen néz sci-fit, akciót? Gyakran hallom, hogy kislányos vagyok, és a legtöbb srácnak a teljesen romantikus, álmodozó lányok jönnek be, úgyhogy hagyjam már az akciót. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2020. jan. 19. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Én is szeretem az akciófilmeket és a sci-fit is, szóval örülnék ha nem kellene 4 óráig könyörögni hogy nézze meg velem a kedvenc filmemet, vagy ha nem tartana 1 órába ameddig eldöntjük hogy mit nézzünk meg. Szóval semmi problémám nem lenne vele, még örülnék is neki :D
2020. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt nézel amit szeretsz, mások azt nézik amit a többiek.
2020. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
“a legtöbb srácnak a teljesen romantikus, álmodozó lányok jönnek be”. Ezt a hülyeséget kitől hallottad. Egyébként sok srác szereti a hasonló filmeket úgyhogy ez nem különösebben negatív dolog. Mondjuk a legtöbb fiú pont nem a filmnézési szokások alapján választ párt, ez egy sokadlagos szempont.
2020. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te jó Isten.
2020. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Stargate fan ***** válasza:

Dehogy gáz!


Imádnám ha olyan barátnőm lenne, akivel tudunk sci-fi filmeket is nézni.


Egyáltalán nem gyerekes, de ha az is lenne, akkor is kell egy kicsit néha gyerekesnek lenni. Nem lehet az ember állandóan komoly 🙂

2020. jan. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan nő jönne jól akivel a véres akciókat lehetne megnézni. Például végignézni ezt a csatát [link] Előre szólok elég durva a vége aki nem bírja a vért meg ezeket ne nézze.
2020. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!