Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lépjek túl egy viszonza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl egy viszonzatlan szerelmen?

Figyelt kérdés

Elég nehéz abból a szempontból, hogy minimum heti 1x látom a srácot, de van olyan is, hogy többször.

Abban teljesen biztos vagyok, hogy ő nem érez irántam semmit.


Voltam már egyszer ilyen helyzetbe elég sokáig, de akkor csak az idő és a távolság segített.


Tudtok segíteni?

L



2020. jan. 19. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Hol szoktad találkozni? miből gondolod, hogy nem jössz be neki? Nem kuld jelet, vagy mi?
2020. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Az én kiszemeltemet van hogy 3 hónapig nem látom és igy se tudom elfelejteni.
2020. jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Képzeld magad bele a fiú helyzetébe. Valamilyen szinten szánalmasnak esel ki a szemében, hisz vágyakozol utána, és ezt ő is tudja. Nem szégyen mást szeretni, máshoz vonzódni viszonzatlanul, én azt mondom. Viszont a másik személynek ez sokszor kellemetlen, kínos, esetleg viccet is űz belőled másokkal. Képzeld el mindezt, vagy képzeld el, hogy beléd szerelmes valaki olyan reménytelenül, aki neked nem tetszik. Ugye, hogy jobb?

Felejtsd el csajszi, kerüld, menj el bulizni, kezdj hobbikba, legyél sokat a barátaiddal, tanulj, sportolj, sorozatozz. Élvezd az életet, a fiatalságod, és hogy gyönyörű vagy, értékes, és valaki előbb- utóbb észre fogja venni, akivel minden fantasztikus lesz. Még a mostani kis Rómeódat is felül tudja majd múlni ;)

2020. jan. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
84%
De jó neked hogy te latod 😭
2020. jan. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb a helyzet?
2020. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Piával. Sokat segített. 😀
2020. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár én még meg is bántottam szóval nem lennél a helyembe. Rohadt sz#r. Mondjuk lehet hogy ő már nem is tudja ki vagyok.
2020. jan. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, sikerült elfelejteni valamennyire így, a karantén alatt? :)
2020. júl. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!