Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúként zavar egy kapcsolatban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként zavar egy kapcsolatban, ha a lány egy kicsit kövér és nem is akar ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok és duci, 158 cm, 63-64 kiló. Az elmúlt években voltam vékonyabb és még kövérebb is, de ezzel a mostani alkattal érzem magam a legjobban. Tudom, hogy van rajtam háj, de nem zavar, viszonylag sokat sportolok is, így arányosan oszlik el.


Mennyire elutasítandó ez a mai szépségideál mellett? Ha tartom a mostani súlyomat, mennyire gond, ha nem is akarok vékonyabbra fogyni?


19/L



2020. jan. 20. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha csinos vagy, nekem nem zavar.
2020. jan. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Engem nem zavar, ha tud mozogni és nem víziló még csinos is tud lenni. Ha meg akar tenni a fogyásért, támogatom. Ha nem akar fogyni, de figyel arra, hogy ne hízzon meg, támogatom.

22/f

2020. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem zavarna. Viszont rajtam is van husi, ami egy ilyen lánynak is kizáró ok szokott lenni. Furcsa, de ez a tapasztalatom.
2020. jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Messze vagy a kovertol.
2020. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Ekkora magassággal szerintem ez a súly sok. Szerintem egy 5-10 kilót le kellene adnod. Persze van akinek a husisabb is bejön, nekem pl. nem igazán.
2020. jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Ízlés kérdése. Sok pasi szereti, ha van mit fogni egy nőn.

Viszont ha 2-3 kilót leadnál, máris a normál kategóriában lennél, nem az enyhén túlsúlyosban. Egészségügyi szempontból se mindegy.

2020. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
68%

A mai szépségideál gyakorlatilag teltebb mint amilyen vagy.

Más kérdés,hogy néznek ki a modellek,de másmilyenek az átlag emberek.

Bárhogyan is nézel ki, mindig lesz aki beszól. Te érezd jól magad, légy ápolt és természetes!

2020. jan. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kb. pont ilyen a párom is, és nekem nagyon tetszik, imádom :)
2020. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha tartod és nem mész feljebb vagy lejjebb, akkor semmi probléma. Én sem a súly alapján döntök barátságokról, kapcsolatokról. Párkeresésnél is inkább olyat keress, aki nem emeli ki, mert ha azonnal úgy kezdi, hogy szóba hozza a súlyod, azt vagy zavarja, vagy egyszerűen hülye.

Ne foglalkozz hülyékkel :)

2020. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont jól nézel ki!
2020. jan. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!