Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mennyire számít hátránynak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovemeharder kérdése:

Ez mennyire számít hátránynak?

Figyelt kérdés

Nem igazán szoktam bulizni járni, esetleg egy évben egyszer-kétszer de akkor sem iszom sohasem, esetleg szülinapkor, újévkor, vagy valamilyen alkalom adtán, de akkor is csak egy nagyon pici mennyiséget.

Egy kedves, segítőkész lánynak tartom magam, aki azért néha tud impulzív lenni, sokszor túl gondolok mindent. Nyilván nem vagyok tökéletes, de próbálok kedves, és normális lenni mindenkivel, nyilván aki hasonlóan viszonyul hozzám is.

Legrosszabb tulajdonságomnak talán a csúnya beszédet tartom, de azért nem beszélek nagyon csúnyán csak egyszer kétszer kiszalad a számon, mégis úgy érzem hogy valahogy mégsem vagyok jó senkinek.

20 évem alatt mèg nem volt barátom, nyilván volt akivel elmentem randizni, volt aki tetszett, de a legtöbbször olyanok találnak meg akik csak gyorsan le akarnak fektetni, pedig egyáltalán nem öltözök kihívóan, és szerintem kinézetre is inkább távolságtartóbbnak tűnök.

Nektek például mennyire számít hátránynak ha egy lány nem bulizik, nem iszik illetve nem volt senkije?

Előre is köszönöm a válaszaitokat



2020. jan. 23. 13:37
 1/7 Gyakori93 ***** válasza:
61%

Egyáltalán nem hátrány az ha nem iszod le magad a sárga földig! Én sem szoktam alkoholt inni, bulizni sem járok, még is boldog életem van.

Az meg hogy, trágárul beszélsz, az egy kis oda figyeléssel simán korrigálható!

És az hogy, még nem volt barátod, semmivel sem vagy kevesebb. Az a lényeg hogy, te jól érezd magad.

2020. jan. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Egyáltalán nem hátrány, sőt. Én pl. ilyen lányt keresek
2020. jan. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Nyugodj meg. Itt most akad majd elég udvarlód.

Amúgy szerintem cseppet sem hátrány, maximum neked, mert kevesebb alkalmad van ismerkedni másokkal. Most ha te így érzed magad jól akkor semmi probléma, az a lényeg, mert ha a fiúk látják rajtad, hogy magabiztos vagy és jól érzed magad a bőrödben az imponálni fog nekik és bátrabban fognak nyitni feléd.

Nekem meg nem hátrány az ilyen, mert én is inkább egy filmezős estét, vagy egy sörözős beszélgetést preferálok azzal a kevés barátommal aki van, mint hogy elmenjek bulizni.

2020. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
És Szereted Ariana Grande-t. Én is Jó is volt nagyon a Bécsi koncert... ;) Énekelte a Love me Harder című számot is ;) Én fiú vagyok és talán hogy anynira nem jársz bulizni meg is értem, rendezvényszervező vagyok egy bulis cégnél nekem kötelező minden bulin ott lenni és durva, hogy mit le művelnek a mi korosztályunk és hogy berúgnak, szóval ez egyáltálán nem hátrány. Az hogy nem iszol, szerintem szintén nem hátrány, sőt normális lány vagy. Egy kapcsolathoz két ember kell ezt tartsd észben, és nem csaka srácok hibája, hogy nem volt még kapcsolatod, nem magadban kell keresni a hibát, hanem pont abbana korban vagy, hogy már rég túl kellett volna esni az első szexen, csókon, stb és nem csodálkozni azon, hogy mindenki csak "le akar fektetni" Mert ne legyünk álszentek, a szex nagyon fontos része akapscolatnak. Pláne ebbe a korba, mert a fiatalság és a szépség is múlandó. Legyél nyitottabb és azon, hoyg a multban nem estél át az első szexen, mikor már rég áteshettél volna nem tudsz változtatni, de legyél nyitottabb járj nyitott szemmel és te is kezdeményezhetsz nyugodtan. Nálam is kezdeményeznek a lányok. Tudom mit írtam fent, de azért néha nagy nagy ritkát barátnőiddel elmehetnél bulizni, lazulni kicsit.
2020. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Milyen téren lenne hátrány? Mert így nem értem, de az hogy nem iszol meg bulizol az a te dolgod! Mindenki élje úgy az életét ahogyan szeretné! Egy idősek vagyunk, de szerintem még annyit sem iszom meg bulizom mint te, sőtt alkoholt egyáltalán nem iszom! Kipróbáltam mindent amit akartam rájöttem, hogy nem az én világom és ennyi, de ezért még nem érzem hátránynak! Az meg hogy nincs barátod, majd lessz!
2020. jan. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Mondom én vissza kéne vezetni a sorkatonai szolgálatot! Hát ez elképesztő ba...dmeg!
2020. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem hátrány. Szimpi vagy :)
2020. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!