Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem irrital ez a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem irrital ez a kettos merce?

Figyelt kérdés

Szoval, ha egy lany panaszkodik, hogy soha nem volt semmilyen parkapcsolata, vagy hogy folyamatos kudarcai vannak a fiuknal, akkor az emberek tobbsege azonnal patyolgatja, segiti, stb. Viszont ha egy fiu van ugyanilyen helyzetben (nincs parkapcsolata, nem tudja felkelteni a lanyok erdeklodeset stb), es ennek hangot is ad, akkor egybol el van hordva balfeknek, rinyalosnak, es hogy ha igy “sajnaltatja magat” akkor soha nem lesz senkije. Engem elegge felcsesz, elvileg nemi egyenloseg van mar nem? Akkor miert nem ugyanaz a banasmod? :D

Lanyok foleg a ti velemenyetek erdekelne, de fiuket is meghallgatom/elolvasom. Ja es a kerdesemen be ne sertodjon senki, akinek nem inge nem veszi magara!



2020. jan. 25. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ugyanúgy kapnak tanácsot a fiúk is. Ha valakit semmilyen tanács nem érdekel, csak nyivákol, azt kiosztják, akkor is, ha lány.
2020. jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Elsőnek van igaza ugyanezt akartam leírni.
2020. jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, ez a normalis felfogas amit ti leirtatok. De en sajnos sokszor tapasztaltam hogy fiu kert tanacsot es egybol egy luzernek lett elkonyvelve.
2020. jan. 25. 11:30
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

A másik oldalon ha egy srác lányok tucatjait fektette meg, akkor ő mekkora király, de ha egy lány feküdt le pasik tucatjaival, akkor mekkora egy utolsó rib....

Ilyen az élet.

2020. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem mindegy, a kérdés mire irányul. Min váltosztassak, hogy legyen valakim. Vagy egy classic "minden lány golddigger" és ezért nincs senkim, vannak-e normális lányok stb.


A válasz rendkívül egyszerű. Egyrészt próbálkozni kell.

Másrészt önfejlesztés, önbizalom építés, önértékelés. Dolgozni kell magunkon, hogy mások számára még vonzóbbak lehessünk.

Külső ápoltság (fodrász, ruhatár, edzés stb.) illetve kommunikációs skillek, érzelmi intelligencia fejlesztés, társas skillek-beilleszkedés.


Az a probléma, a férfiak, fiúk többsége panaszkodik, és valós tanácsokat nem igazán fogadnak el.


Ez részben kettős mérce, de, ha valaki túlsúlyos, nincs frizurája,se humora, nehezen barátkozik, ettől még lehet jó ember és hasznos tagja a társadalomnak, de a barátnő tálaláshoz nem ért. Erre írjàk kicsit bántóan fogalmazva lúzernek.

2020. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fordítva is sok minden van... pl ha egy csávó 20 nővel volt eddig, az nagyon király nagyon menő. De ha egy nő szeret szexelni és 20 férfival volt, akkor egy büdös k.. va.
2020. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"... Képzelj el egy lakatot és egy kulcsot. A kulcsod minden lakatot kinyit. Az egy elég jó kulcs, nem? De, ha van egy lakat amit minden kulcs kinyit, elég szar lakat nem? ..."
2020. jan. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!