Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jövök be egy fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jövök be egy fiúnak sem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és eddig még egy párkapcsolatom sem volt... Jobban mondva, még egy olyan fiúval sem találkoztam, aki érdeklődött volna irántam. Szerintetek ez miért van?

Külsőleg semmi olyan szembetűnő problémám sincs (legalábbis mások szerint) és szerintem a magam agya is megvan. Igaz, lehet hogy egy picit magasabb vagyok az átlagnál (173cm), de azért a legtöbb fiú még magasabb nálam. Szeretek csinosan öltözködni és igényes is vagyok... Tényleg nem tudom mi a probléma velem... Egy kicsit böki a csőrömet, hogy sok tini ebben a korban már tapasztalja az ilyen "szerelmi sztorikat", a pláza cica kinézetű 13 évesekről nem is beszélve. Oké, az is igaz hogy nem járok el olyan sűrűn otthonról, max. hétvégente vagy péntekenként a barátaimmal elmegyünk moziba/ mostanában korcsolyázni. Az iskola és a heti 3 edzés miatt hétköznap nincs túl sok szabadidőm.

Visszatérve a tárgyra... Tudnátok ötleteket adni nekem, hogy miben változtassak magamon? Nem szeretném, hogy 30 évesen tapasztaljam az első "tini lamourokat".:/

Előre köszönöm a válaszokat! :)



2020. jan. 25. 22:35
 1/10 anonim válasza:
63%
Mit edzesz? :)
2020. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Röplabdázok.
2020. jan. 25. 22:44
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Én is így vagyok, bár voltak kapcsolataim, de elhagytak mindig... 18L
2020. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet, csak én 19vagyok :/

Szorítok neked, hogy minnél hamarabb megtapasztald :)

2020. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem baj, fogsz itt kapni sok levelet.



MIÉRT NEM VÁLASZOLSZ MÁR?!

2020. jan. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Na akkor folytatom a sort, csak én fiú vagyok 😅
2020. jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon sokat abban a tevhitben élnek hogy nem számít a külső. De igen is számít.

Lehet ez az egyik probléma.

Van amikor egy srác először nem megy oda hozzád hanem csak figyel és ebből próbál rájönni hogy milyen a szemelyiseged. Lehet a testbeszededdel van valami gond.

Lehet az is hogy volt már olyan srác aki kezdeményezett, csak nem vetted észre.

22/F

2020. jan. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
:)
2020. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
#6: és a fiúk érdekelnek?:)
2020. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Call911 válasza:
55%
Hatalmasat csalódtam a kommentekben. Ne változtass magadon se magadban semmit. 16 évesen nem volt még párkapcsolatod? Mi a baj ezzel? Nehogymár hátránynak titulálj egy erényt. Hidd el az a fajta kapcsolat,amit te keresel előnyként kezeli ezt a tulajdonságot,ne dobd el csak úgy,sőt kifejezetten örülök,hogy a fiatalabbaknál is megvan ez a jelenség. Akit te keresel,az úgy fog értékelni,ahogy vagy.
2020. febr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!