Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gimiben vagy egyetemen könnyeb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimiben vagy egyetemen könnyebb csajozni?

Figyelt kérdés

2020. febr. 1. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az oktatási intézményeken múlik.
2020. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%

Egyetem.

Idősebbek az emberek, a legtöbb nő már nem szűz, benne van ebben még abban.

2020. febr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem,mert sokkal szabadabb az egész. Ott már legtöbbször nincsenek akkora különbségek(kor-, értelmi különbségek) mint gimiben meg az egyetemi bulik is könnyebbé teszik ezt.
2020. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, a második válaszoló milyen egyetemre jár, de én inkább az ellenkezőjét mondanám: kifogások örökkön örökké, "most dolgom van, most tanulok, most órám van, most magam alatt vagyok, talán majd máskor, most nem akarok kapcsolatot, van barátom". Csak akkor lehet esélyed, ha egy szemináriumra jártok mondjuk vagy egy baráti körben vagytok, esetleg ha a lány bulizós. Közel sem olyan egy egyetem, mint a filmekben, hogy mindenki bulizik, a koliban a konyhában szexelnek stb. :"D. Amelyik lány könnyen kapható/sokat bulizik az egyébként olyan is. Ja és a szak felének soha életében nem volt még barátja, a koliban 9-en alkunk egy blokkban/részlegen és ott is csak egy lánynak van, pedig egyikünk sem rémségesen csúnya, csak éppen tanulós/otthonülős...Szóval max úgy tudsz csajozni, ha szeminárium előtt fűzöl valakit, akivel együtt jársz, vagy vevő lesz rád, vagy nem. Lány vagyok amúgy és sok mindenkit ismerek, szóval elhihetitek, hogy így van :D.
2020. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Szaktól függ, de szerintem egyetemen sokkal nehezebb. Még barátkozni, ismerkedni is, nem csak kapcsolat céljából.

Középsuliban adott az osztály, fix közösség. Esetleg másik évfolyam, közös óra stb.

Egyetemen mindenki önálló, nem jár be órákra, dolgozik közben, felsőbb éves. Meg több száz fős néhány előadás. Minden órán van olyan, akit először látok, pedig több éve ide járok.

Illetve sok szakon rossz a nemek aránya. Mérnökin 20-50 fiúra jut egy lány kb.

Más karok hallgatóit nem is ismerem, mivel nem is egy épületben vannak. Ahol jellemzően több a lány.


Sok lány másrészt foglalt már.

Aki meg szingli, jön a "tanulnom kell, az egyetemre koncentrálok, nem vagyok rá készen, legyünkcsakbarátok" stb. kifogások.


Egy jóval kisebb létszámú osztályközösségben, iskolaközösségen belül hamarabb kezdesz bárkivel beszélgetni vagy rá vagy kényszerülve szinte beszéljetek. Hiszen minden órán együtt vagytok. Egy szakon, ahol a létszám akkora, mint egy középsuli teljes létszáma. Jóval kevesebb az óra is. Amikor órán vagy, meg nyilván nem tudsz beszélgetni.


Az ismeretségek száma is könnyebben bővíthető középsuliban.

Eleve a saját osztályod ismered biztosan, ez 20-35 fő. Akik be tudnak mutatni a suli többi emberének, esélyes ő ismer más osztályból valakit, Te is másik osztályból valakit.

Egyetemen viszont nem biztos egy látásból ismert lánnyal lesz közös ismerősöd vagy legalább a nevét meg tudnád kérdezni.

2020. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csajozni sehol sem könnyebb. A csaj mindenhol csaj, a pasi meg pasi. Az egyetemen ugyanazokkal a problémákkal kell majd szembenézned, mint a gimiben kellett volna. Aki a gimiben tudott csajozni, annak az egyetemen is menni fog.
2020. febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Lány vagyok amúgy és sok mindenkit ismerek, szóval elhihetitek, hogy így van :D."


Ha te mondod:D

Az egyetemi klubbok meg statisztikákkal vannak tele.

Maradjunk annyiban, hogy te magad szeretnéd ilyennek látni a világot, mert nem értél még meg a valóságra.

Kíváncsi lennék, hogy hány barátnőd dugják titokban.

2020. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az ismeretségek száma is könnyebben bővíthető középsuliban."


Az előbb írtad le, hogy a középsuliban össze vagy zárva ugyan azokkal az emberekkel:D


Bezzeg a minden órán mással vagyok számodra nem nyújt lehetőséget.:D

2020. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Kedves utolso, az egyik baratnomet konkretan megeroszakoltak, szoval biztosra veheted, hogy nem dugatja magat titokban senkivel.


Elhiheted, hogy aki szep, okos es vonzo szemelyiseg azt utasit vissza, akit akar, minden buntudat nelkul, mert ettol nem fogja kevesebbnek erezni magat, hogy egy holmi unatkozo, kanos, koliklubos csavot lerazott magarol :,D. Amiota egyetemre jarok konkretan a messengert is letoroltem sokaig, annyi keretlen ajanlatot kaptam, csak mert jol nezek ki. A nok sajat maguknak oltoznek ki es nem a pasikert. Es van egyebkent egy srac, akivel alakuloban van valami, alig varom a kovetkezo felevet, aki meg csajozni akar velem ennek ellenere, hat legyen, en max elszorakozom rajtuk.

2020. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jól van:D

Látom valami erősen csúszik fejben:)

2020. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!