Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha meg kell ölelnem egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meg kell ölelnem egy lányt kicsit remegni szoktam, van rá esélyem hogy így is lesz barátnőm? 19F

Figyelt kérdés

2020. febr. 2. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Hogy függ össze a kettő? Miért ne lenne esélyed? Szerintem aranyos, hogy egy picit félénk vagy, nem hinném, hogy emiatt visszautasítanának.
2020. febr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

nyert ügyed van!


"Jöttem a Gangesz partjairól,

Hol álmodoztam déli verőn,

A szívem egy nagy harangvirág

S finom remegések: az erőm." (Ady)


[link]

2020. febr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hogy lesz, ne aggódj. :)
2020. febr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van hát, bár nem tudom, hogy miért remegsz.
2020. febr. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne?
2020. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért remegsz mert izgulsz/félénk vagy,akkor aranyos :) nem hiszem, hogy bárki is visszautasítana ezért. Ha pedig valami durva rángásaid vannak akkor ott vannak gondok
2020. febr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért remegek mert izgulok
2020. febr. 2. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Aaj, akkor az aranyos. Biztos nem utasítanák vissza fiút azért mert zavarba van egy picit. Ez nem ok arra, hogy ne legyen barátnőd
2020. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!