Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felejtésképp ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtésképp ismerkedni?

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg, hogy van egy srác aki eléggé tetszik/vonzódom hozzá, viszont azzal tisztában vagyok hogy nem lesz és nem is lehet köztünk soha semmi. Pont ezért szeretném "elfelejteni" a fiút csak nehéz mertrgy suliba járunk.


Szerintetek az segítene, ha próbálnék másokkal ismerkedni akár barátkozás céljából vagy több? Persze, nem akarok senkit sem kihasználni meg semmi ilyesmi. Gondoltam hátha segít kicsit annyiban, hogy addig sem a fent említett fiún gondolkozok és sosem ártúj embereket megismerni 😇


Ha ez így korrekt tőlem szerintetek hol próbálkozzak? Kicsit félénk vagyok, szóval nehezemre esne egy vadidegenhez odamenni,ezért valami más megoldás kéne 😅



2020. febr. 2. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedhetsz, de ne ezért. Amúgyse baj ha barátkozol az emberekkel. Bárhol lehet. Nekem például elég volt az is, hogy feltűnően figyeltem embereket az utcán, akik pont olyasmit csináltak, amivel fel akarták hívni magukra a figyelmet. Aztán a ők szólítottak meg. De neten is lehet ismerkedni, bárhol ahol lehet kommunikálni. Írj szimpatikus embereknek, aztán hátha. A legtöbb barátom így ismertem meg.
2020. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát barátkozni nyugodtan,de ha még nem léptél túl teljesen a srácon akkor én kapcsolatot nem javosolnék. Én is beleestem ebbe,hogy úgy akartam elfelejteni valakit,de csak a srácnak okoztam fájdalmat,mert túl korai volt és nem tudtam vonzódni hozzá és szeretni őt. Esetleg valami új hobbi eltudná vonni a figyelmedet és ha olyan hobbi aminél egy társasságba is kerülsz az meg duplán jó. Gondolok itt a festésre vászontáskát vagy akár sakkozni jógázni. Sok sikert! 16l
2020. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!