Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiatalok körében teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalok körében teljesen kihalt a régi romantika művészete?

Figyelt kérdés

Röviden:

21 évesen még soha nem volt párkapcsolatom. Teljesen megfogott ez a régi lovagias, romantikus kor művészete. Egy randit úgy képzelek el, hogy virág, bonbon, vers vagy dal + a helyszín. A korombeli lányoknál úgy tapasztaltam, hogy csak egy nagyon szűk kör vevő az ilyen kaliberű dolgokra. Tudnátok segíteni, hogy merre találok ilyen lányokat?



2020. febr. 2. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Úgy 100 évvel ezelőtt találsz majd ilyen lányokat.
2020. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Mivel időutazás nem létezik, így nem ismerek ilyet.
2020. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem viccből kérdeztem, hanem komolyan.

Tudtommal erre való ez az oldal.


#3 Etnikai hovatartozástól függetlenül.

2020. febr. 2. 19:51
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom... Én és a barátom is művészeti beállítottságúak, és mindketten elég romantikusak vagyunk.

Többször írt már nekem verset és én is neki, és mivel több hangszeren is játszik és nagyon jó hangja van, már dalt is írt. Szoktam kapni tőle virágot, és nagyon tehetséges, már ékszert is készített nekem.

2020. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#5 Ez egy nagyon aranyos történet, sok boldogságot kívánok!🙂
2020. febr. 2. 21:30
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem halt ki. Én szívesen elhívok hasonló randira egy lányt! ;)
2020. febr. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 Én is így vagyok ezzel, szívesen megismernék egy hasonló gondolkodású lányt. Csak nem találok ilyet.
2020. febr. 3. 09:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez már sok,szinte mindenkinek.Régen,mikor még ez volt a divat,sem maga a tett tette vonzóvá a férfit,hanem a műveltség,akkoriban a művészethez értő emberek sokkal rejtélyesebbnek,érdekesebbnek tűntek.Az jó ha tudsz énekelni,vagy verseket írni,de ez a virág,bonbon dolog is rettenetesen kínos és elcsépelt.Szerintem próbáld meg kitalálni,hogyan tudnád a romantikát kicsit földhözragadtabban tálalni.
2020. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Én szeretem, ha valaki lovagias és olyan "régi" módon udvarias velem, de a mai mérce szerint a virág-bonbon-vers kombináció szerintem már túl soknak számít. Esetleg, ha majd jobban ismeritek egymást, ha már tudod miket szeret, akkor jöhetnek ezek is, de az elején ne ilyesmin legyen a hangsúly.
2020. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. febr. 4. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!