Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fiúnak/férfinak sem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak/férfinak sem vagyok szimpatikus. Miért?

Figyelt kérdés

Nem bunkózok senkivel, viszont pofátlanul őszinte vagyok, ha valami nem tetszik, kimondom. Talán emiatt (is) utálnak, de akkor miért mondja mindenki azt, hogy fontosnak tartja az őszinteséget? Példamutatás az megy ezerrel, csak ha valaki erre rákontrázik, már tuskónak lesz elkönyvelve. A félreértések elkerülése érdekében, nem vagyok buta, s nem szólogatok be senkinek, mindenkinek próbálom meglátni a jó oldalát, és általában sikerül is. De ha véleményt kérnek, akkor nem kímélek senkit és kemény vagyok, mint a Tesco-s zsömle.


Persze, ha én kérek véleményt, nem sértődöm meg, amennyiben a másik fél tanúsítja/bizonyítja, hogy nem a rosszindulat beszél belőle. Ééés, hát, sokan nem tudnak azonosulni a gondolatmenetemmel, talán ezekből kifolyólag, vagy nem tudom. Szerintetek mi lehet a probléma forrása? 18L


2020. febr. 7. 13:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Ehez negkellene ismerni es akkor tudnák választ adni igy nehéz ennyiből véleményt mondani.
2020. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%

"kemény vagyok, mint a Tesco-s zsömle"


A humorod máris szimpatikus :D

2020. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%
Tudsz esetleg konkrét példát mesélni nekünk? Úgy könnyebb lenne.
2020. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%
igen is bunkó vagy azért nem kellesz mi fiúk a kedves lányokat kedveljük
2020. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
Mert a fiúk nem szeretik, ha valaki beleszól a dolgaikba, mindenbe beledugja az orrát. Tartsd meg magadnak a véleményed, csak akkor mondd ki ha kérik.
2020. febr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Most biztos meg fogsz sértődni, de mivel csak ennyi alapján tudok véleményt mondani, hát tessék: tipikus megmondóembernek tűnsz, aki mindent leszól, mindenbe beledumál. Ez pedig nagyon taszító. Ha tényleg SENKINEK nem vagy szimpatikus, akkor azért valószínűleg benned van a hiba.

Persze lehet, hogy nem így van, de ahhoz élőben kéne téged ismerni. De sok hozzád hasonló emberrel találkoztam már sajnos, aki ugyanezeket adta elő, és egyszerűen nem vették észre az illetők, hogy a mindenbe beleszólogatós stílusuk az, ami nem okés, és ez nem egyenlő azzal, hogy kérésre elmondja valaki a véleményét. És utóbbi sem azt jelenti, hogy ha kérnek, akkor rögtön alpárinak is kell lenni, sajnos ez is gyakori.

2020. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
56%

Mi a baj a Tescos zsömlével heh???

Menj ki Angliába, a nyugati civilizáció prémium boltja.

Az összes amcsi azon sír miért nincs náluk Tesco.

Te meg itt gúnyolódsz, egyed akkor a Lidl-s zsemlét.

A blokkot meg tartsd meg szivi😘

2020. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%

Az őszinteség és a bunkóság között vékony a fal és sokan nem veszik észre hogy az "őszinteségük" már régen átütötte.

Hogy mondod el a véleményedet? Milyen szavakkal? Stílusban? Ha nem is tetszik összességében valami, mondasz pozitívumot is? Fejlesztő kritikát adsz vagy csak megmondod hogy rossz és ennyi? Tényleg kérték a véleményedet vagy csak félreértelmezed őket? TE tanúsítod teljesen világosan, hogy nem a rosszindulat beszél belőled? Teszel annak érdekében hogy megértség a gondolatmeneted? Beszéd előtt átgondolod, és megpróbálod leegyszerűsíteni/átfogalmazni, hogy megértsék? Milyen az arckifejezésed, a gesztusaid, a hanglejtésed miközben véleményt mondasz?

2020. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%

Amúgy tényleg igaz, hogy a legbunkóbb emberek tartják magukat őszintének és ez már az olyan szövegből kiderül, mikor valaki ilyeneket mondd "nem vagyok bunkó, csak megmondom a frankót, ha nem tetszik lehet lekopni, én legalább őszinte vagyok".

Na erről messziről kiállt a bunkóság:D

Ha valakinek szar a haja, meg lehet neki úgy is mondani, hogy:

-Őszinte leszek, ez a haj neked nagyon nem áll jól, viszont szerintem XY hajtípus jobban állna, szerintem megérne egy próbát.

vagy lehet úgyis, hogy:

-Úristen milyen gyász fejed van, hajadismilyen? Jézusom bujj el.


Na, mindkettő megmondja a lényeget, de melyiket venné szívesen bárki? És ez nem álszentség, szimplán semmiből nem tart építőjellegű tanáccsal együtt elmondani a véleményünket.

2020. febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
54%

Lehet, hogy ha kicsit kevésbé keményen mondogatnál oda, szimpatikusabb lennél. Határozott legyél, durva ne! Bár, figyelj, amilyen bunkó, pokróc nőknek van párja...nem is tudom, a pasi hogy viseli! Te legalább értelmesnek tűnsz, sok közülük még annak se, úgyhogy van remény.

Sztem vegyél vissza kicsit a keménységből, meglátjuk mi lesz.

2020. febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!