Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz lányok! Kivel és mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok! Kivel és mikor veszítenétek el szívesen? Hány éves partner lenne ideális számotokra?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok válaszára vagyok kíváncsi, akik már készen állnak rá, szeretnének nővé válni, vágynak a szexre, csak eddig nem volt lehetőségük, nem találtak megfelelő, érett partnert, elmulasztottak korábbi alkalmat, vagy egyszerűen éppen most jutottak erre az elhatározásra és most épp nincs párjuk.

Van olyan, aki már elég érettnek tartja magát, de környezete szerint még túl fiatal hozzá?

Kort is írjatok a válaszotokban!



2020. febr. 7. 19:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%

Ha valaki gondolja én megfelelő partner vagyok, szóval write to PM!


Kérdező: Változó ki mikor érzi magát késznek vannak akik 13-14 évesen még mások 20 évesen is erttegnek...sok csajszin vagyok már túl, szűzességeket is kaptam már sokat :P

2020. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Pedók gyülekezete. :D
2020. febr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Velem egyidős fiúval, vagy esetleg azzal aki most tetszik(csak ő még fiatalabb:D). És az fontos, hogy én legyek az első neki:)
2020. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%

Ha gazdag a fijú, vany autyója akkó gyühet.

Szép lány vagyok csak ostoba

2020. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Ennyi hülyét mint ti.. Egy lány akkor és azzal veszítse el amikor már biztosan szeret valakit és őt is szeretik.

19 éves srác vagyok, de olyannak el sem venném aki nem biztos abba hogy szeret... Én inkább egy olyan lánynak örülnék aki őszinte hűséges stb, nem ilyen kis izé mint a legtöbb

2020. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%
A Jóisten vakitson meg titeket, ti pogányok!
2020. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%

Azzal akit végtelenül szeretek és tisztelek.

Elárasztanám csókjaimmal, ölelésemmel betakarnám. Még nem voltam senkivel, de valószínűleg így tennék.

18/L

2020. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

Én ugyan kan vagyok, de még szűz, szóval ha nem gond válaszolok én is.

Én majd egy olyan leánykával szeretném/tervezem aki tetszik, akiben teljesen megbízok és akivel mindent megtudok beszélni. 😇

16f

2020. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%
A szexpartner keresés egy új, kreatív formája...A rosszlányok már olyan snassz, nemde? :)
2020. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Elkell menni dolgozni ott kell elveszteni a szűzességet...
2020. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!