Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális hogy 16 évesen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy 16 évesen a nálam idősebb fiúk vonzanak?

Figyelt kérdés

Valahogy mindig is az idősebb fiúk tetszettek, magam sem tudom miért talán azért mert általában érettebbek mint a legtöbb korombeli.

Igazából nem ilyen extrém korkülönbséget kell elképezelni hanem tényleg csak pár évet...előfordul az is, hogy jóval idősebbekre is azt mondom, hogy huuuh :D de komolyabbat nem igazán tudnék elképzelni szerintem,bár én azon az elven vagyok hogy a szerelemben nem a kor számít, de lássuk be, hogy ez csak egy bizonyos határig van így.


Szerintetek normális, hogy így gondolkodom erről? Illetve hol lenne érdemes ismerkednem? 😇



2020. febr. 9. 15:26
 1/9 Stark2000 ***** válasza:
84%

Abszolút normális.


Hát, hogy hol érdemes.. Igazából a társkeresőktől kezdve egészen a "való életig" bárhol. Simán lehet, hogy az utcán jönnek oda hozzád ismerkedés céllal, suliban, akárhol. Ha közösségi média platformjain jelen vagy és esetleg néha mutatsz egy kis aktivitást is, akkor ott is szerintem simán megfognak találni. De az sem kizárt, hogy ezután a kérdés után itt kapsz pár privátot.

2020. febr. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 October15 ***** válasza:
57%

Normálisnak normális. Ismerkedni meg.. online vagy személyesen szeretnél?


Online a társkereső oldalakon / appokon [Szerintem ha az első randin / már chatelés közben közlöd hogy nem 18 vagy hanem 16 akkor azért nem harapják le a fejed.], chateken mint pl az anotalk [bár engem speciel irritál ez a random bullshit], vannak erre FB csoportok, vagy csak egyszerűen bejelölsz 1 pasit aki bejön stb stb.


Személyesen meg hát ahol jól érzed magad / megtalálni véled a keresett típust. :D

2020. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
A fiúk később érnek.. mi lányok már csak tudjuk ;D
2020. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 October15 ***** válasza:
62%
3.: Fuuuuuuuuuuuuuh... aha... :D Nagyjából a "koruknál érettebb" 16-17 éves lányoknak vagy 5%-ára mondanám azt hogy nyilván nem érettebb a koránál de tudna kezelni egy kapcsolatot egy idősebb pasival. [Általában azért amikor ez szóba kerül akkor nem +2-3 évről hanem inkább 8-10-ről beszélnek.] Ezen logika mentén nekem egy 18 éves lenne a tökéletes... :D Háááááááát. A környezetemben lévő 21-24 éveseket is igen csak karcsúnak érzem érettség terén. [Persze ettől még jófej csajok és gondolom "kapósak" is csak hát nem a mintapéldányai a fenemód érett lányoknak. :D ]
2020. febr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jó persze nem mindenkire igaz az amit leírtam. (hármas vagyok) Vannak éretlen lányok és érett fiúk is szép számmal, de azért valahogy mégis jobb a lánynak ha kicsit idősebb a fiú. Egy 18 éves azért nem a legjobb példa, mert az emberek 10- és 20 év között rengeteget fejlődnek. Nagyon, nagyon rövid idő alatt. Ezért van az, hogy én most 16 évesen nagyon kicsinek érzek egy 13 évest. De majd amikor 23 leszek ő meg 20 akkor már alig fog feltűnni a 3 év külömbség.
2020. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az lenne a nemnormális, ha nem :D De most komolyan, szerinted jobb lenne, ha a 7 évesek vonzanának? :D
2020. febr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális!
2020. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 October15 ***** válasza:
52%
6.: Yoda mester már megmondta hogy a 7 éves az már too old! :D
2020. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%
Persze hogy normális, sok lány van így, ebben a korban még főleg, köztük én is. Kicsit nehéz olyat kifogni, akit tényleg a lelked érdekel, szóval vigyázz nagyon, ha kapcsolatot szeretnél.
2020. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!