Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és már nagyon rég óta tetszik az egyik lány osztálytársam,ő is 16 éves. Az elmúlt időben sokat szemezünk és többet beszélgetünk. Nem vagyunk barátok csak néha szünetekben beszélgetünk. Észrevettem hogy sokat bámul, (én is bámulom) többször is egymásra mosolygunk. Mit mondjak neki? Szerintetek jelent valamit ez sok szemezés?

2020. febr. 9. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Azt kéne elmondanod, amit érzel iránta.
2020. febr. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nagyon félek hogy ha elmondom neki akkor elutasít és utána ez a kis barátság is elmúlna.
2020. febr. 9. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Így meg más majd vall neki és lehet összejönnek.
2020. febr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ne bombázd le egyből nagy vallomásokkal hanem mondjuk hívd el randira, ismerjétek meg egymást jobban. Akkor majd úgyis kialakul minden :)

Mondd neki hogy szimpatikus és kérdezd meg hogy esetleg elmenne-e veled kávézni/sétálni a parkba vagy akármilyen kellemes dolgot csinálni.

2020. febr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Igen, jelent, valószínűleg ő is így érez irántad. Hívd el valahova randizni. 18L
2020. febr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki és sajnos visszautasított.
2020. febr. 14. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!